ГоловнаАрхів АстрологіяБлизнюки: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл

Близнюки: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл

Близнюки мають гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл. Гороскоп і таро прогноз відомого астролога на останній літній місяць, передбачає багато змін і трансформації для представників цього знаку.

Близнюки: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл, астрологічний прогноз

З перших днів серпня Близнюки матимуть нові знайомства і корисні ділові зв’язки. Ви зможете отримувати корисну інформацію для розвитку як у професійній сфері, так і в духовній.

Вихід Меркурію з ретрограду, дозволить Близнюкам повернутися до відкладених раніше справ і успішно їх виконувати. Юпітер, який також виходить з ретрограду 11 серпня допоможе Близнюкам справлятися з будь-якими труднощами.

Повний Місяць 15 серпня принесе ясність у життя Близнюків. Адже Повний Місяць – це висвітлення всього прихованого, потаємного і незрозумілого. З цього періоду удача буде на боці Близнюків і значить – можна сміливо братися до нових справ.

Близнюки: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл, розклад карт Таро

Серпень буде досить цікавим і подекуди складним для представників Близнюків. Анжела Перл зробила розклад карт Таро і розповіла, що вони віщують. Згідно таро-прогнозу, Близнюки будуть переживати велику трансформацію, можливо, зміну світогляду та відношення до багатьох знакових подій чи персон.

В серпні 2019 року карти трансформації приводять Близнюків до зміни себе і свого життя. Навіть, якщо Ви і не хочете, вищі сили будуть штовхати Вас до цього: ситуації будуть підводити до змін.

Використовуйте дні сили в серпні 2019 року.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст