ГоловнаАрхів АстрологіяБлизнюки, гороскоп на 2020 рік

Прийдешній  2020 рік буде роком Білої Металевої Криси. В цей рік буде 6 затемнень, які серйозно впливають на життя всіх знаків Зодіаку. Близнюки мають можливість ознайомитися з передбаченням, які надав астролог на 2020 рік. Гороскоп дає загальну характеристику року для Вас та вказує на ймовірні події у важливих сферах життя

Близнюки, гороскоп на 2020 рік: робота і кар’єра

Дві основні теми, які будуть найважливішими для знаку Близнюки – особисте життя і самореалізація: і то, і то – буде в пріоритеті протягом всього року Білої металевої криси. Особливу увагу Близнюки повинні звернути на кінець літа і початок осені 2020 року – це важливий, «вузловий» час для Вас у професійній сфері.

Близнюки, гороскоп на 2020 рік
Робота і кар’єра – одна з двох основних важливих тем для Близнюків у 2020 році

Самореалізація Близнюків у 2020 році

Згідно астрологічного прогнозу, типові представники цього знаку у 2020 році переходять в абсолютно нову фазу самореалізації. Багато Близнюків відчули, що два попередні роки не давали Вам розуміння того, куди Ви йдете і навіщо робити всі ці речі. На думку астролога, 2020 рік, стане роком розуміння і становлення Вас як професіоналів в якійсь сфері життя. Ті ж Близнюки, які давно працюють в якійсь сфері, можуть очікувати на підвищення, що вкаже на якісний перехід Вашої професійності.

Близнюки, які тільки розпочинають нову діяльність, чи розпочали її у 2019 році, то для Вас 2020 рік відфільтрує все не важливе, щоб Ви починали рухатися в одному конкретному напрямку. Гороскоп на 2020 рік передбачає знаку Близнюки несподіване фінансове зростання. Якщо воно буде не дуже суттєвим, все одно порадує Вас. Тому що прийдешній рік Білої металевої криси – не заробіток для Близнюків, а становлення як професіонала.

Кар’єра Близнюків у 2020 році

Близнюки, які являються найманими працівниками, будуть помічені керівництвом і Вас будуть просувати по кар’єрі. Це не означає, що буде суттєве покращення матеріального положення, скоріше – це закріплення статусу Близнюка як фахівця.

Астрологічний прогноз передбачає, що фінансове зростання для Близнюків буде відбуватися у 2021-2022 роках.

Багато представників знаку Близнюки будуть братися за багато справ одночасно, що призведе до деяких помилок. Така ситуація може в подальшому негативно відобразитися на Вашій кар’єрі, тому варто зосередитися на конкретних справах і виконувати їх добре, не намагаючись охопити неосяжне.

Близнюки, гороскоп на 2020 рік: фінансова сфера

З фінансової точки зору прийдешній рік передбачається нестабільним для Близнюків.  Ситуація з грошима у багатьох представників цього знаку протягом року буде нагадувати «американські гірки» – то нічного немає, то несподівано приходять гроші.

У більшості типових представників знаку Близнюків 2020 рік буде певним чином обнулінням в житті. Біла металева Криса поставить Близнюкам певні життєві рамки, що допоможе Вам зрозуміти напрямки свого життя. Чого не було у попередні 2 роки.

Близнюки, гороскоп на 2020 рік: особисте життя

Близнюки, гороскоп на 2020 рік
Рік Білої Металевої Криси, а саме 2020, принесе багато емоцій в особистому житті Близнюків

Особисте життя Близнюків буде дуже емоційним.

Близнюки, які перебувають у союзі, на Вас очікує рік скандалів, ревнощів, самокопання. Астролог застерігає Близнюків від надумування ситуацій, через які Ви намагаєтесь знайти причини, щоб спровокувати сварку з коханою людиною. Така деструктивна поведінка може призвести до серйозної кризи у Ваших сталих стосунках.

За річними циклами, активність особистого життя у Близнюків випадає на 2021 і 2022 роки. Тому ті сварки, які Ви провокуєте в 2020 році – сигнали про майбутні кризи в особистому житті, що можуть бути в наступні роки. Не варто псувати відносини, не маючи на це суттєвих підстав. Наприклад, якщо Ви серйозно посваритеся з Вашим партнером у 2020 році, то вже через пару років це може призвести до серйозного розколу у стосунках.

Вільні Близнюки, які шукали свою другу половинку, і часто – безуспішно, у 2020 році можуть створити стабільні стосунки. Але при цьому, Близнюки будуть ретельно підходити до обрання собі супутника.

Особливо самотнім Близнюкам варто звернути увагу на другу половину року з липня по грудень 2020 року. В цей період партнери будуть приходити до Вас через прагматику. Тобто, ймовірно, Ви не будете безтямно закохані в нових супутників вашого життя, а скоріше за все, вони будуть Вас влаштовувати тому, що принесуть спокій Вашій душі.

Гороскоп на 2020 рік передбачає, що багато Близнюків будуть мати гарну звістку про дітей – або Ви дізнаєтесь про вагітність, або вже народити малюка.

Ви не можете копіювати текст