ГоловнаАрхів АстрологіяАстрологічний прогноз грудень 2022 від Людмили Кульбако

Популярний астролог Людмила Кульбако, підготувала астрологічний прогноз на грудень 2022 року. В ньому фахівець розповіла про ймовірність подій в різних сферах життя – в коханні та сімейних стосунках, роботі і професійній сфері та в сфері здоров’я і настрою

Загальний астрологічний прогноз на грудень 2022 від Людмили Кульбако

«Місяць доволі активний, місцями напружений, я навіть сказала б що – шалений.

Дуже багато часу буде відводитись вирішенню питань побутових та особистих. Зацикленість на заробітках, поліпшені якості свого життя, та вирішенні купи сімейних проблем та клопотів, буде звичайним способом життя наприкінці року.

Щодо ситуації в країні, грудень принесе вирішення питань з енергоносіями. Щось буде поліпшуватись на рівні держави, а щось ми будемо самостійно вигадувати, щоб нестача світла та тепла в наших оселях не стала приводом для головного болю. Тобто, альтернативі енергетичного забезпечення в грудні – бути.

Грудень також місяць добрих новин для всіх українців. Разом з новим роком, ми будемо святкувати певні перемоги нашої армії. Не все може бути як хотілося б, але все ж таки позитив буде. Так що, загадуйте бажання Святому Миколайчику та Діду Морозу, вони будуть для нас щедрими наприкінці цього року.

На державному рівні будуть доленосні події. Буде підтримка із зовні, будуть домовленості, буде й напруга. Щось відбудеться дуже важливе та масштабне, але не зовсім таке як хотілося б нам. Але на цьому не буде кінець, продовження та завершення цих подій буде наступного року, у другій його половині. І результат там буде той який ми заслужили.»

Астрологічний прогноз на сферу фінансів та роботи на грудень 2022 від Людмили Кульбако

У всіх по-різному, не має однакової тенденції. У когось багацько, а комусь очікування та обіцянки. Хтось отримує насолодження від роботи та достатку, а хтось “б’є копитом” та гнівається на відсутність грошей та роботи.

Одне можу сказати, що у грудні починає проявлятись та працювати важливий закон Всесвіту

має все той, хто готовий все втратити, хто на зациклюється на матерії, для кого людяність та людські почуття на першому плані, для кого добро в душі важливіше за добро в гаманці. В принципі це те, заради чого весь цей безлад відбувається на нашій землі.

Перебудовуємо свій розум, звички та цінності життя.

Астрологічний прогноз грудень 2022 від Людмили Кульбако на кохання та сім’ю

Дуже гарний місяць для почуттів, кохання та укріплення стосунків, не дивлячись на весь цей масштабний гармидер навколо.

Очікується багато нових і приємних знайомств, романтичних побачень, заручень та одружень.

Переїзди в нові оселі, об’єднання родин.

Кохання та бажання сімейного щастя буде перемагати та давати енергетичну підтримку нашій перемозі.

Кохайтесь, бо ми не тільки цього варті, але й наближаємо нашу країну до миру.

Щодо здоров’я та настрою в грудні 2022 розповідає астрологічний прогноз від Людмила Кульбако

В грудні ми дуже залежні від побутового комфорту та фінансового достатку. Як я вже казала вище, місяць буде різний, як на гойдалці – тут добре, а тут не дуже. Але наші емоції та фізичний стан треба намагатись тримати в балансі. Не піддавайтесь загальній паніці, не все так пагано, як будуть кричати навколо.

Втеплюйте своє тіло і тоді на душі теж буде тепло та затишно.

Їжте добру та смачну їжу, балуйте себе смаколиками, дозволяйте собі те, що раніше було під забороною і це стосується не тільки їжі.

Освідчення в коханні, байдикування, прогулянки, катання на ковзанках, гарний секс, нові захоплення – в грудні це найкращі ліки для тіла та вашого настрою.

Поради астролога Людмили Кульбако на грудень 2022

РЕКОМЕНДАЦІЇ на місяць

  • мати ціль та рухатись вперед, незважаючи на перешкоди, бо тільки лінощі можуть бути перепоною на вашому шляху в грудні;
  • боротися до останнього, зібравши всю свою волю та силу духа, пам’ятаємо ми не можемо зламатись ні фізично, ні емоційно (а відсутність світла, ой як багатьох дратує). Дивимось які дракони підіймаються та приборкуємо їх своєю любов’ю;
  • не прогавити шанс у коханні та почуттях, хтось хто був для вас непримітним може бути вашою долею та коханням всього життя. Дивіться на оточуючих очима серця, а не розуму, бо щастя зовсім поруч.

Джерело

Ви не можете копіювати текст