ГоловнаАрхівПередбачення на 2021 рік по знаку Зодіаку для печива

Передбачення на 2021 рік по знаку Зодіаку для печива

На святкуванні Нового Року можна розважити гостей грою в печиво з передбаченням. Листки с текстами передбачень ховають в печиво і кожен з гостей витягує своє новорічне передбачення. Передбачення на Новий 2021 рік по знаку Зодіаку розкажуть, що принесе рік Білого Металевого Бика кожному в залежності від того, під яким сузір’ям він народився.

Передбачення на 2021 рік по знаку Зодіаку для Овна, Тільця, Близнюків і Рака

Овен

Рік Білого Металевого Бика – рік можливостей для Овна. Якщо Ви будете активно діяти і чітко слідувати своєму внутрішньому голосу – перемога буде з Вами!

Телець

Знак Телець повинен проявити свої сильні риси характеру: вміння вичікувати і завзятість. Тоді 2021 рік пройде без потрясінь.

Близнюки

Близнюки нарешті позбудуться фінансових проблем. Але це не привід байдикувати – будьте пильними, щоб Вам не нашкодили в особистому житті.

Рак

Успішність Раку у прийдешньому 2021 році залежить лише від нього самого. Не лінуйтеся, а Всесвіт Вам у всьому допоможе!

Передбачення на 2021 рік по знаку Зодіаку: Лев, Діва, Терези і Скорпіон

Лев

Представники Лева повинні бути готовими до карколомних змін у житті. Вони можуть відбутися як у професійній сфері, так і в особистому житті.

Діва

Рік Білого Металевого Бика відкриє шанси для Діви на покращення життя. Легко не буде, але це можливо – так говорять зорі.

Терези

Якщо Терези у 2021 році почнуть свою справу, то вони матимуть всі шанси розбагатіти. Дуже вдалий рік для бізнесу – скористайтеся цим!

Скорпіон

Рік можливостей у всіх сферах життя для Скорпіона: в роботі, в коханні, у вибору місця проживання – все можливо. Не змарнуйте такий подарунок Всесвіту!

Передбачення на 2021 рік по знаку Зодіаку для Стрільця, Козерога, Водолія і Риб

Стрілець

Чесноти Стрільця допоможуть подолати всі перешкоди. Порада зірок гороскопу на 2021 рік: більше спілкуйтеся, знайомтеся, заводьте друзів і коханих.

Козерог

Несподівано для самого себе, Козеріг може відкрити в собі нові таланти. Чому б не зробити цього і не втілити у життя свої мрії?

Водолій

Доля принесе нові можливості для Водолія у 2021 році. Тому не проґавте свій шанс на краще життя і на самореалізацію

Риби

Любов і неймовірний потяг до вивчення всього таємничого і езотеричного, може почати приносити прибуток. Тож не полишайте своїх захоплень!

Жартівливі передбачення на Новий Рік 2021 з рецептом печива

Яким би пророцтво оракула не було, головне, щоб печиво з передбаченням, приготовлене на Новий рік 2021, принесло радість і розважило всю компанію друзів. 

З Новим роком!

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст