ГоловнаАрхівМісячний календар стрижок квітень 2023 називає сприятливі дні, коли краще стригти волосся,...

Місячний календар стрижок квітень 2023 називає сприятливі дні, коли краще стригти волосся, корисні поради, якщо волосся випадає

Весна надихає на зміни, в тому числі й у зовнішності. Нова зачіска, зроблена у сприятливі дні, які вказує місячний календар стрижок на квітень 2023, створить гарний настрій. Стригти волосся рекомендується в найкращі дні, коли небесні стихії сприятливі до цього виду маніпуляцій. А корисні поради фахівців стануть в пригоді тим, у кого волосся випадає, занадто тонке або занадто товсте

Місячний календар стрижок квітень 2023 року називає сприятливі дні

Сприятливі дні залежать від місячної фази та перебування Місяця в певному знаку зодіаку. Астрономічні фази Місяця припадають на різні дати, тому для зручності фахівці готують місячний календар краси – стрижки, фарбування волосся, манікюру та педикюру, на всім звичний нам календарний місяць.

Місячний календар стрижок на квітень 2023 допоможе вибрати сприятливий день, щоб відвідати салон-перукарню. Як відомо, Місяць впливає на швидкість росту та здоров’я нашого волосся. Знаючи тотожність значень місячного дня, фази та розташування Місяця у знаках зодіаку, а також враховуючи день тижня, формується загальний місячний календар краси, у тому числі календар стрижок.

Сприятливі дні для стрижки в квітні 2023 року:

  • 1, 2, 3, 4, 12, 13, 20, 21, 22, 27, 28, 29, 30 квітня.

Місячний календар стрижок квітень 2023: корисні поради, якщо волосся випадає, занадто тонке або занадто товсте

Ці рекомендації фахівці склали з урахування властивостей та впливу знаків зодіаку на стан нашого волосся. Спробуйте діяти за їх рекомендаціями, щоб переконатися, що це працює.

Рекомендований курс для тих, у кого випадає волосся, або воно тонке чи занадто товсте

В період з лютого по серпень включно кожного календарного місяця потрібно підстригати волосся або тільки кінчики волосся у дні Лева. Тобто тоді, коли Місяць знаходиться у знаку Лева, бажано, щоб це була зростаюча місячна фаза, тому що зростаючий Місяць в Леві підсилює ефект.

Маска для волосся не період зростаючого Місяця в знаку зодіаку Лев

Після миття голови, потрібно взяти 1-2 яйця, збити виделкою, а потім втирати в шкіру голови. Почекати 10-15 хвилин і потім добре промити волосся. Варто початки змивати яйце з більш прохолодної води поступово збільшуючи її температуру до такої, як ви звикли. Але потім обов’язково фінальний раз ополіскувати голову треба прохолодною водою.

Таку маску слід робити в дні Лева 1-2 рази.

В такий період не варто користуватися феном. Але, якщо потрібно сушити волосся, то потрібно почекати хоча б 15 хвилин і тільки потім використовувати фен.

Фаза Місяця та знак зодіаку, в якому він перебуває

Місячний календар фарбування волосся в квітні 2023 року.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст