ГоловнаАрхівГороскоп на травень 2021 від Анжели Перл вказує на головну подію місяця...

Гороскоп на травень 2021 від Анжели Перл вказує на головну подію місяця для кожного знаку Зодіаку

Даний гороскоп на травень 2021 від Анжели Перл акцентує увагу на те, що принесе кожному знаку Зодіаку планета Меркурій, яка в травні переходить в знак Близнюків. Популярний астролог Анжела Перл, відома як фахівець, який несе позитив, готуючи астропрогноз на останній місяць весни звернула увагу на найважливішу подію. Тобто гороскоп від Анжели Перл допоможе зрозуміти – в чому сила, а в чому слабкість у травні. Що, у свою чергу, дозволить уникнути проблем і залучити позитив у своє життя.

Гороскоп на травень 2021 від Анжели Перл вказує на головну подію місяця для Овна, Тельця і Близнюків

Який прогноз важливої події підготувала популярний астролог для цих трьох знаків Зодіаку?

Овен

Поради астролога на травневі дні цього року для Овна

З 4 травня швидка планета Меркурій перейде у 3 Дом гороскопу Овна. Цей Дом горсокопу відповідальний за думки і спілкування. Там Меркурій перебуватиме до середини літа. Анжела Перл рекомендує представникам Овна на початку травня сміливо реалізовувати свої сміливі плани і ідеї, щоб до середини місяця знайти свій шлях. Завдяки цьому Овен може спокійно прямувати до своєї мети, за умови, що буде уникати впливу ретроградного Меркурія.

Телець

Гороскоп на травень 2021 року: Телець

 

Енергетика Меркурія акцентована на силі, яка підпорядкована 2 Дому гороскопу Тельця. Цей Дом відповідає за гроші і матеріальні статки. В першій половині травня популярний астролог радить представникам Тельця зосередитися на фінансових справах, щоб не прогавити свою вигоду і залучити в своє життя позитивні події.

Близнюки

Поради астролога для Близнюків на останній місяць весни

Планета Меркурій – покровитель Близнюків з 4 травня перебуває в 1 Домі гороскопу. Меркурій в першому Домі не впливає на людей занадто сильно. Загалом в цей період рекомендовано фокусувати увагу на роботі і не витрачати час на другорядні справи. До середини травня Близнюки можуть сміливо реалізовувати в життя свої сміливі ідеї і плани. А наприкінці травня Анжела Перл рекомендує Близнюкам діяти, зважаючи на те, що Меркурій розвернеться у ретроградний напрямок руху.

Гороскоп на травень 2021 від Анжели Перл для Рака, Лева і Діви

Рак

Гороскоп на травень 2021 від Анжели Перл для Рака

Представники Рака повинні зважати на події, які принесе Меркурій, перебуваючи в 12 Домі гороскопу. Людям цього знаку Зодіаку першу половину місяця слід приділити час, щоб завершити розпочаті раніше справи. Вам слід позбутися того, що заважає руху вперед. Енергетика Меркурія буде надавати підтримку до середини травня, а потім все уповільниться. Вже з 29 травня Меркурій стане ретроградним і, відповідно, слід поводитися, щоб уникнути неприємностей.

Лев

Лев отримав поради гороскопу на травень 2021

Анжела Перл рекомендує Леву на початку травня зібратися з силами і зробити ривок. Меркурій 4 травня увійде 11 будинок гороскопу Лева і люди цього знаку Зодіаку зможуть направити сили на просування свого бізнесу. Після 20 числа ця швидка планета почне уповільнюватися, що змінити свій напрямок руху на ретроградний. Тому астролог не рекомендує в цей період починати нічого нового.

Діва

Астропрогноз для Діви

Меркурій 4 травня входить у 10 Дом гороскопу Діви. Це дозволить представникам цього знаку Зодіаку підняти свій статус, ймовірне просування по кар’єрі. Гороскоп на травень передбачає, що Діва досягне нових успіхів. Астролог Анжела Перл радить людям цього знаку не сумніватися в собі і сміливо рухатися вперед, щоб до середини травня вже мати певні напрацювання. Тому що вже з 29 травня Меркурій стане ретроградним і можна буде лише завершувати справи, які були розпочаті раніше.

Гороскоп на травень 2021 від Анжели Перл: що принесе Меркурій Терезам, Скорпіону і Стрільцю

Терези

Терези: астропрогноз на останній місяць весни 2021

Знак Терези отримає підтримку по темам, за які відповідає 9 Дом гороскопу, куди входить Меркурій. Включно по 29 травня Терези можуть втілювати у життя свої найсміливіші прагнення і ідеї. Разом з тим, Анжела Перл застерігає Терези: з 20 травня не варто приймати доленосні рішення, тому що підтримка планет зменшиться.

Скорпіон

астропрогноз: що принесе Меркурій Скорпіону

Представникам знаку Зодіаку Скорпіон допоможе енергетика Меркурія, який з 4 травня зайшов у 8 Дом гороскопу. Це забезпечить Скорпіонам прилив сил, які вони зможуть спрямувати на вирішення фінансових питань. Після 20 числа Меркурій почне сповільнюватися, щоб стати ретроградним з 29 травня, і з цього періоду астролог Анжела Перл рекомендує відмовитися від усього нового, спрямувавши сили на завершення справ.

Стрілець

Астропрогноз подій травня від Анжели Перл для Стрільця

Для Стрільця травень цього року буде знаковим, адже 26 травня відбувається повне Місячне затемнення і Повня у знаку Стрільця. Люди, народжені під цим знаком Зодіаку зможуть втілити у життя свою заповітну мрію, якщо докладуть зусиль. Також Стрілець може отримати відповіді на свої питання, дізнатися те, що було приховано. Представника Стрільця можуть розпочати новий життєвий цикл, новий етап у житті. Астролог вважає, що затемнення пройде вдало, якщо вірити в свої сили і діяти чесно.

Гороскоп на травень 2021 від Анжели Перл вказує на головну подію місяця для Козерога, Водолія і Риб

Козеріг

Козеріг має астропрогноз травня , що склала астролог Анжела Перл

Меркурій 4 травня розташувався в 6 домі гороскопу Козерога. Загалом, Меркурій в 6 Домі – одне з кращих поєднань в гороскопі. Планета в цьому положенні має підвищений вплив і дарує людям максимальну кількість позитивної енергії, що допомагає досягати успіху в роботі, фінансових справах, а також у досягненні внутрішньої гармонії. Перші дві декади Козеріг може сміливо займатися запланованими справами. А починаючи з 20 травня, краще повернутися до раніше розпочатого.

Водолій

Гороскоп на травень 2021 від Анжели Перл вказує на головну подію місяця для Водолія

Перебування Меркурія в 5 Домі гороскопу принесе Водолію взаєморозуміння з близькими,  допоможе знайти кохання або налагодити відносини з обранцями. Аж до 20 травня Водолії зможуть діяти активно, а потім Меркурій буде сповільнюватися, щоб увійти в ретроградний рух 29 травня.  Перебування будь-яких планет в 5 Домі стосується теми розваг і емоцій, натхнення і мотивації. У такі періоди добре відвідувати публічні місця та спілкуватися, ходити на побачення, а ось їхати з міста або країни небажано.

Риби

Астролог Анжела Перл дала поради для Риб на травень 2021

Як і в Близнюків, Меркурій з 4 травня перебуває в 1 Домі гороскопу Риб. Астролог Анжела Перл рекомендує Рибам бути активними в першій половині місяця. Планета буде в 1 Домі гороскопу Риб, а це означає, що з’явиться можливість змінити життя на краще, зробити ривок і звільнитися від усього, що заважало розвитку.

Дні сили в травні 2021

Небезпечні дні травня 2021 року

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст