У свята нам приємно чути вітання і побажання усього найкращого. Прийдешня Водохреща 2020 – велике свято для віруючих. Привітання у смс і прозі з теплими побажаннями, зроблять цей день більш приємним і щасливим. Можна написати привітання своїми словами, а можна скористатися запропонованими текстами привітання у смс на Водохрещу.

Водохреща 2020: привітання у прозі

Водохреща 2020: привітання у смс і прозі
Свято Богоявлення відмічають християни 19 січня

ххх

Господнє Богоявлення святкує сьогодні весь християнський народ. Нехай же відведе світле свято від тебе всі печалі, скорботи, недуги, гріховні думки і злих недругів! А тобі посміхнутися щастя, радість і любов ближнього. Зі святом!

ххх

Нехай це свято змиє всі печалі і принесе в життя все саме краще. Нехай подарує міцне здоров’я, нескінченне щастя і бажаний успіх, а головне, стане приводом для радісних подій в році, що наступив.

ххх

У великий день Водохреща бажаю очиститися святою водою і залишатися чистими душею, здоровими духом і сильними вірою. Будьте щасливі і кохані.

ххх

Вода Свята сили додасть всім сьогодні! Поспішай швидше зануритися в ополонку, запасись здоров’ям на рік! З Хрещенням Господнім тебе, нехай все буде в тебе добре, благодаті тобі і щастя!

Водохреща 2020: привітання з Хрещенням Господнім

Водохреща 2020: привітання у смс і прозі
Привітання для всіх віруючих з Водохрещею

ххх

Вітаємо зі світлим святом Хрещення Господнього! Нехай чиста, водохресна вода вимиє і понесе з собою всі біди, печалі і хвороби. Нехай принесе з собою міцне здоров’я і чистоту думок, щоб Ваше життя було щасливим і радісним.

ххх

Вітаю з Хрещенням Господнім і бажаю, щоб всі тяготи і турботи пішли, омиті святою водою цього благодатного дня. Нехай свято подарує душевну рівновагу, міцне здоров’я, мир в сім’ї і затишок в домі.

ххх

Вітаю з Хрещенням Господнім і бажаю з головою зануритися в чисту воду добрих надій, повірити в світле диво і відкрити новий світ щастя для себе. Бажаю міцного здоров’я, миру, а в ньому хороших людей, ясних днів життя, а в них радості і любові.

ххх

Вітаю з днем Хрещення Господнього! Нехай Господь Бог береже Вас від усяких бід і зла, допомагає в добрих справах і наставляє на шляху порятунку. Бажаю Вам, щоб кожен Ваш день осявав світло Христової любові і святий Його благодаті!

ххх

З Хрещенням Господнім. Нехай небеса пошлють надію, радість, благо і любов! Нехай чиста водиця вмиє з ніг до голови і наповнить твоє тіло, твою душу здоров’ям, силами, бадьорістю і вірою. Бажаю миру і сімейної ідилії, ніжних почуттів і душевної відради.

ххх

Вітаю з Хрещенням Господнім. Нехай Господь простить всі помилки і проллє світло в темряві життєвих труднощів. Нехай міцнішає здоров’я і не покидає сила, нехай доброї надією наповниться душа, а разом з нею щасливим стане і серце.

ххх

Вітаю з Хрещенням Господнім. Бажаю з головою зануритися в світ чистих думок і добрих вчинків. Нехай засяє твій світ щастям, а душа надією, нехай благодать буде в житті і насолода радості на серці.

ххх

Вітаю з Хрещенням Господнім! Облиш за дверима всі тривоги, запали на віконці свічку надії, відкрий своє серце для щирої любові, дай душі своїй відчути свободу. Бажаю здоров’я і всіх благ, допомоги Бога і удачі янгола-охоронця!

У Києві на день Водохроеща 2020 будуть обладнані спеціальні місця для очищення у воді від гріхів минуло.