Найвірніших знаків Зодіаку всього 3 серед всього зодіакального кола. Відчуття вірності та надійного тилу дуже важливі. Багато людей проходять через зраду з боку близьких і партнерів. Ці знаки Зодіаку будуть вірними і не здатні на удар в спину.

Рак

Цей знак Зодіаку ставить сім’ю на перше місце. Він бачить своїм завданням забезпечувати і оберігати своїх близьких. Для них важливо створити затишок, тепло і безпеку для сім’ї. Раки все зроблять заради цього.

Овен

Овен дуже активний знак Зодіаку. І якщо він шукає відносини поза родиною, то тільки тому, що його енергетика не співпадає з партнером. Але, зазвичай, Овни говорять про це прямо. Якщо ж пара склалася гармонійно, то Овни зроблять все, щоб відносини розвивалися і продовжувалися.

Тілець

Цей знак Зодіаку надійний у роботі та в особистому житті, Тільці завжди дотримуються свого слова. Для них важлива стабільність, тому вони зроблять все, щоб навколо них були спокій і мир. Зазвичай Тільці закохуються один раз і на все життя.

Безусовно, це узагальнені портрети знаків Зодіаку від астрологів. Тому у кожної людини цього знаку можуть бути свої особливості. Але основні тенденції в поведінці відповідають рисам характеру цих знаків Зодіаку.