ГоловнаАстрологіяЗнаки Зодіаку, створені для сімейного життя

На думку астрологів існують знаки Зодіаку, які ніби створені для сімейного життя. Тому жінки, обранці яких належать до представників Овна, Діви або Терезів, можуть радіти у передчутті щасливого шлюбу. Звичайно, на сімейне життя впливає безліч факторів, але представники саме цих знаків більше за інших схильні його будувати разом з коханою.

Діва

Чоловіки знаку Діви користуються популярністю у жіночої статі. Тому що представники цього знаку чарівні, вміють шуткувати і разом з тим – вони надійні і впевнено стоять ногами на землі.

Діва-чоловік – ідеальні у шлюбі, вони віддані своїй дружині, турботливі батьки. Тобто чоловік-Діва – ідеальний сім’янин.

Терези

Чоловік-Терези – щирі і добродушні. Якщо щось засмучує, він обов’язково поділиться зі своєю другою половинкою. Терези-чоловік завжди поводяться дипломатично. Щоб не образити кохану людину, не зачепити її почуття. Іноді чоловік-Терези мовчить,але це він робить задля того, щоб не засмучувати свою обраницю. Водночас з цим, чоловік-Терези вимагає до себе поваги і адекватного відношення. Якщо жінка не готова так робити, тоді шлюб буде приречений на розрив.

Овен

Чоловік-Овен, не зважаючи на його вибуховий характер, не допустить розладу в сім’ї. При найменших спалахах гніву, Овен намагатиметься з’ясувати стосунки дипломатичним шляхом, як справжній сім’янин. Овни – справжні годувальники, добувачі: вони багато часу віддають роботі, щоб забезпечити своїй сім’ї безбідне життя.

Представник вогняної стихії, ще й голова сім’ї – Овен, знаючи свою роль, вимагатиме від домочадців беззастережного підпорядкування і виконання прийнятих ним рішень. Він змушуватиме жити родину за його правилами. Хоча нічого поганого в цьому немає: це розумні правила і рішення, які приносять в сім’ю достаток і успіх.

Ви не можете копіювати текст