ГоловнаЗа кавоюНеймовірні фото Всесвіту

Неймовірні фото Всесвіту

Неймовірні фото Всесвіту у цій підбірці, які були зроблено телескопами NASA вражають фантастичними формами та кольорами. Справжній Всесвіт, який навіть складно уявити і це не фот шоп, справжні знімки.

Телескопам NASA – Hubble – зупинив мить і показав нам фантастичне фото зоряної туманності Кіля. Це величезне скупчення з міжзоряного газу і зірок, що утворило химерні форми.

Неймовірні фото Всесвіту
Фантастичні химери туманності Кіля

Подвійна зірка супергігант Єта Кіля – Форамен. Вона яскравіша, що складно уявити – у п’ять мільйонів разів за наше Сонце.

Неймовірні фото Всесвіту
Фантазії не вистачить уявити зірку, яскравіше в мільйони разів за Сонце – подвійний гіган Форамен

Фрагмент туманності Кіля – Палець Бога. Він ніби вказує, що Всесвіт, як і Бог – неосяжний у своїх проявах. Дивлячисмь на це фото, розглядаючи його різні частини, можна тільки спробувати уявити бескінесність.

Неймовірні фото Всесвіту
Інший ракурс на туманність Кіля – Палець Бога

Газова туманність «Мильна бульбашка» своїм фантастичним виглядом справді нагадує дитячу бульбашку. Але це реальна туманність, яка існує у Всесвіті. Її виявив у 2008 роцы астроном-любитель.

Неймовірні фото Всесвіту
Газова туманність «Мильна бульбашка» знаходитьмся у сузір’ї Лебедя

Спектакль з нймовірнимх колірів і форм демонструє нам Всесвіт. Він криє безліч таємниць, які ми не можемо осягнути розумом.

 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст