ГоловнаЗа кавоюКототерапія: які хвороби можуть лікувати котики?

Кототерапія: які хвороби можуть лікувати котики?

Мурчання котика відбувається на ультразвукових хвилях, які близькі до багатьох лікувальних приладів. Саме тому муркотіння нашого домашнього улюбленця може додавати сил і здоров’я. Кототерапію хтось може сприймати як жарт, але у кожному жарті є доля правди. Адже, як мінімум, спілкування з домашнім улюбленцем створює гарний настрій і приємну атмосферу у домівці. Існує наука – фелінотерапія, яка може відповісти на питання: які хвороби можуть лікувати котики? Вірити чи ні, кожен вирішує сам, але приємні моменти разом з котиком Вам гарантовані.

Як працює кототерапія або по науковому – фелінотерапія

Фахівці вважають, що коти здатні вловлювати негативну енергетику. Багато з Вас спостерігали, як домашній кіт може стривожено і войовничо дивитися у, здавалося б, порожній куток. Крім негативної енергетики, коти здатні відчувати ту, яку, як сигнал, подає хворий орган, коли він перебуває у дисбалансі з організмом. Інакше кажучи, коти відчувають «дірки» у біополі людини. Кототерапія полягає у тому, що тварина намагається залатати ці енергетичні дірки.

Коти вміють випромінювати деякі вібрації, які позитивно позначаються на здоров’ї людини. Невеликі вібрації, які створюють коти, можуть:

  • заспокоювати нервову систему;
  • знижують артеріальний тиск;
  • послаблюють больовий синдром.

Кототерапія: як взаємодіяти з котиком, щоб отримати оздоровчий ефект

Кототерапія: які хвороби можуть лікувати котики?
Спілкування з котиком заспокоює і розслабляє

Існує кілька варіантів взаємодії з котиком, які дають оздоровчий ефект. Намагаючись провести сеанс кототерапії, важливо встановити контакт з домашнім улюбленцем. Кота не можна примушувати, тому що це волелюбна і самодостатня тварина. Тому, можна діяти лише «за домовленістю».

Види взаємодії:

  • дивитись на кота. Це заспокоює і розслабляє. Іноді може розвеселити і створює позитивні емоції;
  • погладити котика. Тактильні відчуття дуже важливі. Гладячи кота, людина обмінюється з ним енергією і очищає свою;
  • слухати муркотіння кота. Характерне котяче муркотіння підвищує захисні можливості організму людини. Деякі медичні установи для лікування нервових розладів і стресів використовують записи муркотіння кота;

Кототерапія: який час обрати, щоб котики лікували хвороби

Кототерапія: які хвороби можуть лікувати котики?
Для різних хвороб існує свій час лікування котиком

На думку фахівців, які представляють науку фелінотерапію, найбільш ефективним лікування котиками певних хвороб відбувається у певний час. Отже, спілкуємося з улюбленим котом

  • вечірній час – найкращий період, щоб зняти стрес, втому, нервову напругу і розслабитися;
  • з 11 до 13 – кототерапія має позитивний вплив на серцево-судинну систему;
  • з 3 годин ночі і до 5 ранку найкраще піддаються лікуванню хвороби легенів і бронхів;
  • з 5 ранку і до 7 години – нормалізація роботи ШКТ.

Також, за допомогою кота можна лікувати:

  • головний біль;
  • неврози;
  • зубний біль;
  • полегшується біль у суглобах при артриті й інших хворобах опорно-рухального апарату.

Вважається, що кішка кращий лікар, ніж кіт.

Фахівці зазначають, що кототерапія – це допоміжна ланка у лікуванні, яка ніяк не замінює медичні заходи у боротьбі з хворобами.

Кототерапія: які хвороби можуть лікувати котики певної породи

Кототерапія: які хвороби можуть лікувати котики?
В залежності від породи, коти краще лікують певні захворювання

Щоб правильно обрати собі пухнастого лікаря, слід звертати увіагу на його породу. Проте, будь-яке спілкування з домашнім улюбленцем буде мати позитивний ефект, незалежно від породи.

Отже

  • коти з довгою шерстю добре впливають на нервову систему, знімають дратівливість, безсоння. Вони несуть психотерапевтичний вплив на людину. Крім того, коти перської породи добре допомагають при болях у суглобах і остеохондрозі;
  • короткошерсті коти і котики породи сфінкс допомагають при проблемах з КШТ, гінекологічних хворобах і при порушеннях у роботі сечостатевої системи;
  • «плюшеві» коти, наприклад, шотландець, екзот, британець – гарні помічники при проблемах з серцево-судинною системою;
  • дворові коти – вони універсальні лікарі, тому що в їх крові змішано безліч різних порід. Часто буває, що дворовий кіт приходить, лікує людину і потім уходить по своїх справах.

У будь-якому випадку, котик допомагає людині. Тому не зайвим буде нагадати, як доглядати за домашнім улюбленцем, щоб не робити помилок.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст