ГоловнаЗа кавоюЦікаві факти про сумочку: як розмір і звичка носити сумочку характеризує її...

Прекрасні дами можуть витрачати багато часу, щоб вибрати жіночу сумочку. Психологи розповіли цікаві факти про те, як розмір і звичка носити сумочку характеризує її власницю. Отже, можна ознайомитися і з’ясувати, чи підходить опис психологів, для вашої особи.

Як розмір сумочки характеризує її власницю

Цікаві факти про сумочку: як розмір і звичка носити сумочку характеризує її власницю
Різномаїття розмірів жіночих сумочок

Психологи зробили цікаві спостереження щодо характеру жінки і розмір сумочки, яку вони вибирають.

Сумка великого розміру

Як правило, велика жіноча сумка легко відкривається. Має багато відділень і кишеньок, і в таку жіночу сумочку можна вмістити багато різних предметів.

Така велика сумка характеризує її власницю як жінку з широким світоглядом і великою працездатністю.

Витончена сумочка з ремінцем або ланцюжком

Таку жіночу сумочку носять витончені натури, які приділяють надмірну увагу своїй зовнішності і нарядам. Зазвичай, вони не надто практичні у побутових питаннях. Жінки, які віддають перевагам саме таким сумочкам, велику частину робочого часу присвячують особистим справам і стороннім розмовам.

Невелика сумочка з короткими ручками або клатч

В таку жіночу сумочку можуть поміститися мінімум предметів: дзеркальце, косметичка, гаманець, ключи і, ймовірно, парфуми, але це залежить від розміру сумочки. Там можуть бути взагалі лише дзеркальце і помада. Психологи вважають, що невеликий розмір сумочки і її вміст характеризує її власницю як стриману і організовану людину.

Цікаві факти про сумочку: як звичка носити сумочку характеризує її власницю

Сумочка: як розмір і звичка носити сумочку характеризує її власницю
Про характер жінки може розповісти її манера носити сумочку
 1. Якщо жінка носить сумочку за ручку, опустивши руку, це вказує на те, що вона стримана у всіх сенсах. Для такої жінки характерно стриманість , пунктуальність, вихованість, відповідальність.
 2. Коли ручки сумочки на лікті і він притиснутий до талії, тоді це говорить про любов до порядку і вмінню гарно підтримувати лад у домівці. Згадаймо персонаж з телесеріалу «Відчайдушні домогосподарки» – Брі Ван де Камп. Також, така звичка носити сумочку вказує на власну гідність її власниці і постійні, частіше за все – консервативні погляди на життя.
 3. Якщо ж рука, на яку надіті ручки сумки, раз у раз змінює положення, то про таку жінку можна сказати, що вона смілива, енергійна, не пасує перед проблемами.
 4. Якщо жінка тримає сумку за куточок, це говорить про її самовпевненість. Такі жінки байдужі до думок оточуючих. Такі жінки дуже прив’язані до власних поглядів, які, на жаль, бувають помилкові.
 5. Цікаві факти про жінку, яка носить сумку під пахвою. Психологи вважають, що у її власниці замкнутий характер, це говорить про її незалежність, серйозність і емоційну стійкість. Така жінка може бути вірним і безкорисливим другом.
 6. Якщо жінка носить сумочку перед собою і тримає її обома руками, психологи вважають, що це вказує на сором’язливість. Тобто жінка підсвідомо сумкою відгороджується від світу, і хочете себе захистити. Вона не отримуєте задоволення від перебування в центрі уваги, більш комфортно для неї перебувати подалі від натовпу. Така реакція може виникати у жінок, які перебувають серед незнайомих людей або підчас стресовій ситуації.

Цікаві факти про сумочку, якщо жінка носить її через плече

Цікаві факти про сумочки: як звичка носити сумочку характеризує її власницю
Як звичка носити сумочку характеризує її власницю
 1. Ручки сумки перекинуті через плече, а сама сумочка – спереду. Про таку жінку психологи кажуть, що ніхто і ніщо не повинно обмежувати її свободу. На це вказує положення сумки – вона не повинна ніяк заважати вільному руху жінки. І при цьому, такий варіант носіння сумки вказує на те, що жінка любить комфорт, вона любить подорожувати.
 2. Сумка лягла на лопатки – така манера носити сумочку характеризує її власницю, яка має вибуховий характер і бажання попліткувати.
 3. Якщо сумочка вільно висить за спиною, це може охарактеризувати жінку як зібрану, спокійну і задоволену собою особу. Все говорить про довіру до людей, і впевненість в собі.
 4. Сумка надіта через плече і при цьому рука опущена і нерухома, тоді це ознака невпевненості у собі і свідчить про сором’язливість.
 5. Якщо ж ручки сумочки надіті на плече, а рука рухається легко і невимушено, це характеризує її власницю, як життєрадісну, задоволену собою. Така жінка прагне подобатися, хоче привернути до себе увагу, любить компліменти, не проти пофліртувати.

Ви не можете копіювати текст