ГоловнаКрасуняТенденції фарбування волосся 2024: блонд і відтінки світлих кольорів, фото

Тенденції фарбування волосся 2024: блонд і відтінки світлих кольорів, фото

Індустрія краси та моди вже готує свої пропозиції на наступний рік. Не виключення й пропозиції стилістів-перукарів. Які основні тенденції фарбування волосся 2024 кольору блонд і відтінки світлих кольорів? Фото з короткими коментарями допоможе розібратися в цьому питанні

Тренди фарбування волосся у світлий колір та блонд 2024, фото й коментарі

Блонд і його відтінки займають верхні позиції у списках трендів, 2024 рік не виняток. Ідеї кольорів і відтінків з фото, на які слід звернути увагу, щоб знати всі модні тенденції наступного року

«Пісочна» блондинка

Якщо складно вибрати відтінок між медовим теплом або холодним попелястим, вам може сподобатися ця «пісочна» ідея. Піщаний блонд – це чудовий відтінок. Цей нейтральний блонд має відтінки з обох кінців спектра, створюючи ідеально збалансований колір, який підходить для будь-якої пори року та випадку.

модні відтінки блонд

На фото Taylor Swift в кольорі Піщаний блонд або “Пісочна” блондинка

Тенденції фарбування волосся 2024: в тренді сонячна медова блондинка

Цей дуже теплий і приємний відтінок буде до вподоби багатьом дівчатам та жінкам. Цей вишуканий варіант пляжного блонду поєднує відтінки меду і золота, створюючи багатовимірний ефект, що підкреслює риси обличчя.

Медовий блонд

Медовий блонд

Цей колір схожий на ореол теплого сонячного світла, який доповнює широкий спектр відтінків шкіри

Платина завжди в тренді фарбування волосся

Королівство криги з платиною, що не потребує особливого догляду. Це виконання платинового блонду має більш темне коріння, яке витончено переходить у яскраві, крижані кінці блонду. Краса цього кольору полягає у його здатності забезпечити різке перетворення без частих відвідувань салону, зазвичай пов’язаних із платиновим блондом.

Платиновий блонд

Платиновий блонд

На фото Michelle Williams

Тенденції фарбування волосся 2024: перлинно-світлий блонд

Стильний образ Pearly Blonde Dimension. Цікавинка його в тому, що сріблясті, перлинно-світлі відтінки зливаються із золотими тонами. Завдяки такому поєднанню цей колір волосся буде привертати увагу. При цьому, догляду він потребує менше, ніж для більш «чистих» відтінків блонд.

Перлинно-світлий блонд модні тренди 2024

Це мерехтлива суміш тонів, яка вловлює світло, надає сяйво будь-якій зачісці.

Модний колір для блондинки 2024 – персиковий блонд

Фахівці кажуть, що відтінок персиковий блонд – це сучасна відповідь традиційному полуничному блонду. Цей колір належить до помаранчевого спектра і набуває чудового відтінку персикового блонду, надаючи волоссю чарівне тепле сяйво. Цей відтінок блонду сподобається тим, хто любить яскраві кольори, наприклад, руді.

Модний колір для блондинки 2024 - персиковий блонд

На фото Emma Stone

Тенденції фарбування волосся 2024: розкіш і краса блонду, фото

Розкішний відтінок блонд, який демонструє сміливість, на межі зухвалості, який можна досягти за допомогою Statement Blonde Money Piece. Ця техніка підкреслює пасма, що обрамляють ваше обличчя, створюючи ефект сяйва та молодості без повного перетворення на блондинку. Це тонкий підхід до моди на блондинку, який все ще примудряється зробити сміливу заяву.

Розкішні відтінки блонду модні в 2024

На фото Haley Bieber

 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст