ГоловнаКрасуняНоворічний манікюр: 50 кращих актуальних ідей новорічного дизайну нігтів з фото

Новорічний манікюр: 50 кращих актуальних ідей новорічного дизайну нігтів з фото

Напередодні Нового Року нам усім так хочеться святкового настрою. А новорічний манікюр з милими ведмедиками, сніговичками і сніжинками цей настрій допоможе створити. Тому ми пропонуємо вашій увазі цю актуальну добірку, в яку ми додали модний новорічний нейл-арт 2023/2024 . Ідеї манікюру для різної довжини нігтів, в різних кольорах і техніках – завдяки їм ви гарантовано привернете до себе увагу в новорічну ніч!

Новорічний манікюр зі сніжинками

Ніщо не може скласти конкуренцію сніжинкам в новорічному нейл-арт. За допомогою сучасних технік ви навіть самостійно можете зробити новорічний дизайн нігтів зі сніжинками.

Новорічний дизайн нігтів з оленями

Всім відомий Рудольф – улюблений олень Санти. Намалюйте його милий силует на нігтях і навколишні люди переймуться святковими відчуттями.

Новорічний манікюр з ведмежатами

Білі ведмежата є дуже милими символами зими ще з часу мультфільму про ведмедика  Умку. Додайте білого ведмедика на ваші нігті щоб викликати розчулення оточуючих.

Новорічний дизайн нігтів с ялинками

Святковий нейл-арт з ялинками – цікавий популярний варіант. До того ж, він не дуже складний у виконанні. А якщо ви хочете трохи оживити дизайн нігтів з ялинками, спробуйте інші кольори, крім традиційних.

Кумедні сніговики в новорічному дизайні нігтів

Хто не займався дизайном нігтів на Різдво зі сніговиками? Смішного сніговика можна намалювати навіть вдома самостійно. Якщо ви цього не зробили, пора спробувати! А для більшого ефекту можна додати мерехтіння.

Дизайн нігтів з новорічними іграшками

Новорічні прикраси – головна складова зимових свят. Однак не тільки ялинку слід прикрашати. Прикрасити нігті чудовими іграшками чи новорічним орнаментом – цілком гідна ідея.

Новорічний манікюр з зірками

Нехай на Новий Рік на ваших нігтях світять блискучі зірки і вражають оточуючих! До того ж, манікюр з зірками – це ідеальний вибір в останню хвилину, тому що він не тільки вражаючий, але не дуже складний у виконанні.

Новорічний манікюр з Дідом Морозом

Різдвяний дизайн нігтів на тему Діда Мороза чи Санти розважить ваших друзів і оточуючих, особливо діточок. Він дуже святково виглядає і від нього точно не зможуть відвести очі.

Солодощі і пряники в новорічному дизайні нігтів

Продемонструйте свою любов до солодощів одним з видів дизайну. Солодощі на нігтях виходять такими яскравими, що ми хочемо їх скуштувати.

Різдвяні орнаменти для новорічного дизайну нігтів

Новорічний манікюр ніяк не обійдеться  без чарівного різдвяного орнаменту. Особливо цікаво виглядають на нігтях різдвяні віночки. Кількість ідей, з якими можна пограти, зачаровує, або сміливий блакитний та блискучий, або простий нюдовий в’язаний манікюр – всі вони подарують святкову атмосферу!

Новорічний дизайн нігтів з гірляндами

Новорічна гірлянда – символ Нового Року, тож варто використати цю тему в святковому дизайні нігтів. Для більш цікавого вигляду можна додати французький манікюр.

Блискучий вражаючий новорічний манікюр кольору металік

Новий Рік – це про блиск, мерехтіння та іскри. Це максимально доречний і актуальний варіант нейл-арту на новорічну вечірку. Тим більше, він справить приголомшливе враження на оточуючих.

Ще до вашої уваги цікаві ідеї святкового нейл-арту :

Ідеї шикарного новорічного нейл-арт з фото

Цікаві ідеї білого новорічного манікюру

Новорічний дизайн нігтів

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст