ГоловнаКрасуняНатуральні засоби від посічених кінчиків волосся

Іноді догляд за волоссям у салонах стає недоступним з різних причин. Одна з проблем – посічені кінчики волоссі. Натуральні засоби допоможуть позбутися цієї проблеми.

Натуральні засоби від посічених кінчиків волосся: яйця

Натуральні засоби від посічених кінчиків волосся
Маска для посіченого волосся з яйця

На думку фахівців, яйці – це один з найкращих зволожувачів, який допоможе реанімувати посічені кінчики волосся.

Приготування маски з яйця

Потрібно взяти одне яйце і відділити жовток від білка. Жовток потрібно збити з однією столовою ложкою води. Окремо збити білок і потім додати до збитого жовтку. Цю  суміш потрібно нанести по всій довжині волосся, починаючи від коріння і до самих кінчиків.

Маску потрібно витримати близько години і змивати треба ледь теплою водою (гарячою не можна, щоб білок не згорнувся).  Цю маску можна приготувати дещо інакше – воду замінити на мигдалеву олію. Це зробить її ще більш поживною. Таку маску з яйцем від посічених кінчиків волосся потрібно використовувати двічі на тиждень.

Натуральні засоби від посічених кінчиків волосся: мед

Натуральні засоби від посічених кінчиків волосся
Маска з меду і йогурту покращить стан посічених кінчиків волосся

Мед – один з розповсюджених інгредієнтів, який використовується для косметичного догляду. Він глибокого живить волосся, надає йому здоровий вигляд і шовковистість.

Маска для волосся з меду для здоров’я і блиску волосся

Цю маску готують маску з йогурту та меду. Обидва ці інгредієнти потрібно змішати, щоб мати консистенцію не густої сметани. Потім треба нанести маску на шкіру голови і розподіліть по всій довжині волосся. Залишати засіб потрібно протягом 20 хвилин. Змивати маску з меду потрібно великою кількістю теплої води без шампуню.

Після проведення всіх косметичних процедур і миття волосся, не можна його терти рушником. Мокре волосся вразливо до механічного впливу, тому потрібно спочатку віджати долонями, а потім просто загорнути рушником, щоб він забрав зайву вологу.

Ви не можете копіювати текст