ГоловнаКрасуняМаска для знебарвленого волосся, щоб підживити і надати блиску за допомогою рицинової...

Маска для знебарвленого волосся, щоб підживити і надати блиску за допомогою рицинової олії

Жінки, які фарбують волосся, часто стикаються з тим, що воно стає тьмяним, неживим, ніби «ляльковим». Деяким допомагають різноманітні косметичні олійки, які наносяться на волосся. Але є можливість допомогти собі. Маска для знебарвленого волосся робиться з рицинової олії, щоб підживити наше постраждале волосся і надати йому блиску.

Маска для знебарвленого волосся з рицинової олії

Ця маска має багато преваг: її легко робити самостійно в домашніх умовах, її собівартість дуже низька, а ефект буде помітним вже через короткий час.

Рицинова (Касторова) олія чудово відновлює дуже сухе, перепалене, ослаблене волосся, якому не вистачає корисних речовин, блиску, здоров’я та об’єму. Особливо це важливо, коли волосся в процесі фарбування повинно бути обезбарвлене. Адже в такому випадку волосина часто стає «пустою2. Тому важливо надати такому волоссю додаткового підживлення

Рецепт маски з рицинової олії дуже простий

Нам знадобиться одна пляшечка рицинової олійки, купленої в аптеці. Це і є всі фінансові вкладення.

  1. Пляшечку з рициновою олією нагріваємо на водяній бані. Можна просто поставити у ємність з гарячою водою хвилин на 15-20.
  2. Беремо шприц без голки і наповнюємо його нагрітою рициновою олією.
  3. Волосся добре розчісуємо, щоб воно не плуталося і робимо пробір і туди зі шприца вприскуємо рицинову олію.
  4. І так по всій голові: робимо пробори і вприскуємо під коріння рицинову олію. Потрібно робити це неспішно, щоб олія рівномірно покривала шкіру голови і могла проникнути в цибулини волосин.
  5. Потім подушечками пальців масуємо всю голову, укутуємо волосся харчовою плівкою або можна надіти пакет, як ковпак чи шапочку для душу (одноразову).
  6. Зверху додатково укутуємо голову рушником, щоб вона була в теплі.
  7. Тримати маску з рицинової олії потрібно 1 годину.
  8. Після чого миємо голову, промиваючи її шампунем 2-3 рази, щоб повністю вимити олію з коренів.
  9. Щоб легко змивалося, рицинова олія повинна бути дуже теплою, майже гарячою. Тому її перед втиранням і потрібно розігріти, а голову укутувати рушником.

Після маски з рицинової олії волосся тримає об’єм, насичується, стає сильним, і блищить. Крім цього, рицинова олія (касторка) нормалізує роботу сальних залоз шкіри голови, прибирає лупу. Маска для знебарвленого волосся, щоб підживити і надати блиску за допомогою рицинової олії, з метою профілактики робиться 1 раз на тиждень. З лікувальною метою маску з рицинової олії слід робити через день.

Маски з рицинової олії

від випадіння, для росту і маски, щоб не сіклися кінчики

для пухнастих вій

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!