ГоловнаКрасуняМаска для волосся з дріжджів

Щоб наше волосся мало здоровий вигляд, йому також потрібен додатковий догляд крім миття голови. Косметологи рекомендують робити маску для волосся з дріжджів. У дріжджах є багато вітамінів та різних мікроелементів, які допоможуть відновленню волосся. Таку маску з дріжджів легко приготувати домашніх умовах.

Косметологи радять використовувати для маски живі дріжджі, бо з сухих ефективність буде нижчою. Але, якщо такої можливості немає, то сухі дріжджі перед приготуванням маски, потрібно розвести теплою водою і поставити приблизно на 20 хвилин у тепле місце.

Маска для волосся з дріжджів і кефіром

Для приготування цієї маски, кефір потрібно нагріти на водяній бані. Потім додати до нього 2 ст.ложки дріжджів і залишити настоятися на 15-20 хвилин. Після чого маску потрібно наносити на волосся, починаючи з коренів і розподіляючи по всій довжині до кінчиків. Маску потрібно тримати до 15 хвилин потім змити теплою водою.

Особливо корисними такі маски будуть для тих, у кого тонке і сухе волосся.

Маска для волосся з дріжджів і ківі

Ефективна маска з дріжджів і ківі. Вам потрібно взяти 2-3 шт. ківі – залежить від довжини волосся і розміру фрукту. Вам потрібно подрібнити ківі, щоб отримати субстанцію як кашка і додати її до дріжджів, добре перемішати. Дати постояти декілька хвилин і потім нанести на коріння волосся. Тримати 10-15 хвилин і змити теплою водою.

Після регулярного використання таких масок 1-2 рази на тиждень, волосся стане шовковистим і більш слухняним.

Ви не можете копіювати текст