ГоловнаКрасуняКорисні маски з олії допоможуть зробити волосся здоровим та красивим

Корисні маски з олії допоможуть зробити волосся здоровим та красивим

В осінньо-зимовий період волосся жінки потребує додаткових заходів догляду. Перепади температури та сухе повітря у приміщенні сушать волосся, тому рекомендується використовувати корисні маски для волосся з олії для насичення вітамінами шкіри голови.

Оливкова олія

Найбільш універсальною і корисною олією є оливкова, вона багата на вітаміни. Ця олія доступна і підійде для будь-якого типу волосся та шкіри голови, зволожуючи її та надаючи здоровий вигляд волосся.

Корисні маски для волосся з кокосової олії

На відміну від оливкової, кокосова олія – не найкращий харчовий продукт, але не менш достойний продукт для зовнішнього застосування. Кокосова олія корисна для волосся через її зволоження, захисних та живильних властивостей. Жирні кислоти, які знаходяться у складі цієї олії, допомагають захищати клітини шкіри від несприятливого зовнішнього середовища, а волосяні фолікули – від випадіння.

Олія жажоба

Це природна олія чудовий засіб для сухого та ламкого волосся. За своєю хімічною структурою, воно схоже з шкірним салом, тому чудово зволожує та насичує шкіру голови. Для жирного типу волосся таке масло краще не застосовувати, воно тільки погіршить його стан.

Арганова олія

Олія з аргани являється відмінним косметичним засобом через вміст у ньому вітаміну Е. У поєднанні з амінокислотами, цей вітамін стабілізує ріст волосся, а також надовго закріплює отриманий результат.

Рицинова олія (Касторове масло)

Вітамін Е, білки та корисні мінерали роблять касторову олію дуже корисною для волосся та шкіри голови. Її компоненти укріплюють фолікули, зволожують поверхню шкіри голови і створює захисний шар, котрий оберігає волосся від дощу та вітру.

Прості правила використання олії допоможуть зробити волосся здоровим та красивим. Застосовувати корисні маски для волосся з олії потрібно до миття голови. Невелику кількість олії потрібно нанести на сухе волосся та шкіру голови, потримати близько години (в залежності від олії) і потім добре промити шампунем.

В домашніх умовах можна робити маски для при скорення росту волосся.

Отже, слідування цим порадам косметологів, допоможе покращити стан шкіри голови і вигляд нашого волосся, надаючи йому блиску і сили.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст