ГоловнаКрасуняЯк правильно мити голову

Як правильно мити голову

Ми часто не замислюємось над тим, як правильно мити голову. Адже здавалося б, що тут складного – намочити, спінити, змити.  Насправді, все не так і складно, але існує 5 помилок, яких ми припускаємось при митті голови.

Миємо волосся лише 1 раз

Після нанесення шампуню, потрібно мити голову не менше 30 секунд. Це дозволить шампуню проникнути глибше і очистити все від накопиченого забруднення. Переконайтеся, що добре спінили шампунь і масажуйте шкіру голови, щоб стимулювати абсорбцію і поліпшити кровообіг.

Наступний крок – змити все водою і знову нанести шампунь: миємо другий раз обов’язково.

Використання кондиціонера для волосся

Кондиціонер потрібно наносити лише на волосся, уникаючи його потрапляння на шкіру голови. Адже шкіра природним чином насичується жиром (маслом, яке виробляє наше тіло). Якщо кондиціонер потрапляє на коріння волосся, то воно буде жирніти швидше а кінчики волосся потребують додаткове живлення.

Тримайте кондиціонер не менше 2-х хвилин, після чого промийте волосся прохолодною водою, щоб лусочки на волоссі закрилися і краще утримували вологу.

Порада: Якщо у вас ламкі кінці волосся – додайте в свій кондиціонер трохи натурального масла, наприклад арганового.

Занадто гаряча вода

Гаряча вода погано впливає на стан волосся – вона забирає вологу і позбавляє його натуральних масел. Тому наступного разу краще не піддаватися спокусі гарячого душу і мити голову помірно теплою водою

Промокання волосся рушником

Волосся після миття обов’язково потрібно промокнути рушником, щоб уникнути ламкості. Але дійте обережно – не скручуйте його у рушник, а просто промокніть.

Розчісування мокрого волосся

Коли Ваше волосся мокре, вони більш крихке і схильне до ламкості. Тому, коли Ви його розчісуєте – сильно ушкоджуєте. Найкращий спосіб, це почекати, поки волосся висохне, а потім м’якими рухами розчісувати його знизу, поступово просуваючись до коріння.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст