ГоловнаКрасуняДомашній догляд за волоссям, щоб прискорити його ріст

Домашній догляд за волоссям, щоб прискорити його ріст

Кожна жінка хоче мати здорове і красиве волосся. У цьому можуть допомогти маски для волосся. Домашній догляд за волоссям, щоб прискорити його ріст, який рекомендують фахівці, буде корисно регулярно проводити згідно наданих порад.

Стан волосся залежить від здоров’я шкіри голови

Важливим фактором, що впливає як на здоров’я, так і на ріст волосся, являється здоров’я шкіри голови. Доглядаючи за шкірою голови, ми таким чином доглядаємо і за волоссям. Трихологи радять регулярно очищувати шкіру голови, тонізуючи і відлущуючи відмерлі часточки, завдяки маскам, скрабам. Після миття волосся потрібно обов’язково ополіскувати волосся спеціальними засобами або можна оцтом. Для цього зробити розчин: на 1 склянку води додати 1 чайну ложку оцту і прополоскати чисте волосся. Такий догляд за волоссям не потребує помітних витрат і багато часу.

Які продукти вживати, щоб прискорити ріст волосся

Для здоров’я як організму в цілому, так і для волосся – потрібно збалансоване харчування. Найбільш корисними речовинами будуть ті продукти, які містять Омену-3, фульвокислоту, вітаміни групи В і Н, а також залізо. Потрібно слідкувати, що у раціоні присутні білки і складні вуглеводи. Саме ці складові корисні, бо саме вони позитивно позначаються на рості волосся. Це не тільки догляд за волоссям, але й догляд за станом всього організму.

Домашній догляд за волоссям, щоб прискорити його ріст полягає у виконанні простих правил

Щоб волосся було здоровим і красивим, потрібно правильно його розчісувати. Тут важливо правильно вибрати гребінець, щоб він своїми зубцями не пошкоджував наружну кутикулу волосин. Варто зупинити свій вибір на гребінці, в якого округлі пластикові зубчики з м’якою основою. Розчісувати волосся потрібно починати від кінчиків, поступово доходячи до коріння волосся.

Фахівці рекомендують частіше обрізати кінчики волосся. Цей простий догляд за волоссям прибирає посічення, освіжує і надає сили здоровому волоссю.

Дуже корисно використовувати маски для волосся. Дуже чудовим буде використання маски з авокадо і кокосового масла. Ці інгредієнти наповнюють структуру волосини, надають щільності і насичують корисними речовинами. Також, народний спосіб – робити маску з яйця.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст