ГоловнаГосподиняОгорожа з візерунком із мережива – справжня окраса садиби Енн Енсон

Надзвичайна огорожа з візерунком із мережива стала легендою і окрасою містечка Хамнаво. Місцева жителька Енн Енсон сплела мережевий паркан навколо своєї домівки. Справжня окраса садиби принесла їх безліч шанувальників по всьому світу, завдяки розповсюдженій інформації у мережі інтернет і у новинах.

Огорожа з візерунком із мережива – справжня окраса садиби Енн Енсон
Шетландський мережевний паркан Енн Енсон

Чудова робота майстрині зачаровує і викликає повагу за ту працю, яку вона вклала, створюючи мережевий паркан.

Огорожа з візерунком із мережива – справжня окраса садиби Енн Енсон
Паркан в’язався зі шпагату для сіток для ловлі риби

Огорожа з візерунками із мережива створювалася із міцного чорного шпагату (того самого виду, що використовується для виготовлення рибальських сіток), і Енн в’язала його на спеціальних «спицях». Вона використовувала спеціально пристосовані карнизи для штор і плела свій самобутній і неповторний мережевний паркан.

Огорожа з візерунком із мережива – справжня окраса садиби Енн Енсон
Енн Енсон за роботою

Енн Енсон знадобилося близько трьох тижнів, щоб зв’язати достатньо мережив, щоб оточити ними свій квітник. Було використано 23 стовбчики. Огорожа з візерунком повторює знаменитий шетландський мереживний візерунок.

Надихаючий приклад Енн Енсон, яка сплела мережевний паркан, може відкрити нові обрії для майстринь. Наприклад, можна сплести гачком фіранки на вікна. Ідеї таких фіранок можна подивитися ТУТ

Ви не можете копіювати текст