ГоловнаЕзотерика і магіяТест з символами на каменях

Тести допомагають людям зібрати думки і зрозуміти, чи правильно вони чинять. Тест з символами на каменях має магічний зміст.

Тест з символами на каменях
Потрібно обрати один з каменів з рунами

Вам потрібно обрати камінь, на якому намальовано символ, який складається із декількох Рун. Коли Ви прочитаєте значення, Ви точно узнаєте, що пророкує Вам цей тест з символами на каменях.

Магічний символ 1

Тест з символами на каменях
Руни: Тейваз, Уруз і Альгиз

На малюнку зображено три руни: Тейваз, Уруз і Альгиз

Цей магічний символ показує, що доля надала Вам шанс, змінити все на краще. Ви досягнете поставленої мети, до якої йдете, не звертаючи уваги на перешкоди, що зустрічаються на Вашому шляху. У Вас досить сил і енергії, щоб впоратися з цим завданням чесним шляхом, не доставляючи неприємності іншим людям.

Магічний символ 2

Тест з символами на каменях
Руни Наутіз і Аесуз

На малюнку зображено дві руни: Наутіз і Аесуз

Такий вибір говорить про те, що у Вашому житті настають кардинальні зміни і серйозні випробування. Ці випробування не принесуть Вам шкоди, а загартують силу духу і нададуть потужний поштовх до розвитку ситуації в сприятливу для Вас сторону. Ви знайдете вірний шлях, по якому необхідно рухатися далі.

Магічний символ 3

Тест з символами на каменях
Руни Інгуз і Альгиз

На малюнку зображено дві руни: Інгуз і Альгиз

Цей символ показує, що Ви отримаєте незабаром важливу і радісну для Вас звістку. Так само символ говорить, що везіння і удача буде супроводжувати Вас в реалізації Ваших ідей з отриманням чудового результату, і успіх буде присутній в наступних починаннях.

Ви не можете копіювати текст