ГоловнаЕзотерика і магіяПланета покровитель за датою народження

Планета покровитель за датою народження

В астрології кожен знак Зодіаку має свою планету-покровителя. Нумерологи вважають, що існує планета покровитель за датою народження. Щоб дізнатися, яка планета являється Вашим покровителем за нумерологією, потрібна просто дата Вашого народження. Загалом, вважається, що нумерологія – наука, яка називає числа будівниками всього сущого.

Числа навколо нас, вони несуть в собі інформацію, тому в них закладено особливий сенс. В першу чергу це стосується дати народження людини. По ній можна розповісти навіть про минуле життя.

Нумерологический розрахунок

Приклад: візьмемо дату народження 2.01.1991. Вам необхідно просто скласти всі цифри разом: 2 + 0 + 1 + 1 + 9 + 9 + 1 = 23. Складати необхідно до тих пір, поки не вийде число з відрізка від 1 до 9. Повторюємо процедуру: 2 + 3 = 5.

Планета покровитель за датою народження: розшифровка числа 1

Якщо після складання чисел своєї дати народження, Ви отримали Одиницю, то вам покровительствує Меркурій. Люди з таким числом долі, завжди відкриті для спілкування і інформації. Адже саме ці якості уособлює Меркурій. Ці люди дуже допитливі і виявляють великий інтерес до знань, життєвого досвіду, емоцій. Меркурій допомагає в знайомствах і створенні нових зв’язків і контактів у соціумі.

Планета покровитель за датою народження: розшифровка числа 2

Отримане число двійка при розрахунках, вказує, що планета покровитель – войовничий Марс. Ця планета символізує войовничість, міцність, фізичну активність, силу і самодостатність. Марс допомагає людям підтримувати свій внутрішній вогонь, шукати мотивацію, долати труднощі самостійно. Таким людям буває непросто шукати своє призначення, але планета покровитель дає їм сили йти своїм шляхом.

Планета покровитель за датою народження: розшифровка числа 3

Юпітер протегує духовним людям. Саме число 3 вказує на це. Юпітер – сама велика і важка планета у Сонячній системі. Вона дарує людям з числом 3 мудрість і допомагає шукати вихід із найважчих ситуацій. Юпітер допомагає бути більш організованими і залучати удачу.

Планета покровитель за датою народження: розшифровка числа 4

Число поєднання всіх стихій: земля, повітря, вогонь і земля – саме четвірка. Тому люди, які мають згідно нумерологічної інструкції, число 4, мають одразу дві планети покровителя – Венеру і Сатурн. Венера уособлює стихію води і повітря, а Сатурн – землю і вогонь. Венера – покровитель кохання і краси, також фінанси. Венера допомагає мати гарний тонус і енергію, а Сатурн підтримує систему цінностей, дає впевненість у собі і у своїх вчинках.

Планета покровитель за датою народження: розшифровка числа 5

Планета Плутон керує колективною енергією і ділиться своїми силами з людьми, які отримали число 5, провівши підрахунок дати народження. Плутона захищає своїх підопічних від непередбачених неприємностей і наповнює їх силами.

Планета покровитель за датою народження: розшифровка числа 6

Людям числа 6 допомагає планету Уран. Цей покровитель вимогливий, але віддає більше, ніж просить. Уран підштовхує і мотивує людей до розвитку, дарує натхнення і ентузіазм. Ця планета формує швидкі перевороти і зміни у житті людей, якими опікується.

Планета покровитель за датою народження: розшифровка числа 7

Нептун – покровитель народжених під впливом Сімки. Це духовна планета, яка формує співчуття, активізує інтуїцію, підсилює самовпевненість людини.

Планета покровитель за датою народження: розшифровка числа 8

Люди-матеріалісти народжені з числом 8. Ними опікується Меркурій, який крім покровительства інформації, опікується торгівлею, грошима та джерелами нових можливостей. Такі люди цінують знання, які допомагає отримати ця планета.

Планета покровитель за датою народження: розшифровка числа 9

Люди з числом 9, як і люди з числом 4, мають у покровителях дві планети – Венеру і Сатурн. Сатурн – планета лідерів, а Венера допомагає людині розкривати свою індивідуальність і таланти. Люди з таким числом відрізняються високим інтелектом і яскравими творчими здібностями.

Планета покровитель за датою народження може відрізнятися від астрологічного покровителя по знаку Зодіаку. Але інформація, яку надають представники обох наук – нумерології і астрології, допоможе краще себе розуміти, щоб активно діяти і жити щасливим життям.

Цікавий нумерологічний тест розповість, ким Ви були у минулому житті

Нумерологи можуть підказати, які продукти можна вживати, а від яких саме Вам потрібно відмовитися чи зменшити їх кількість у своєму раціоні, згідно Вашої дати народження

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст