Обрана карта підкаже знаки долі

 

Асоціації не досить добре вивчена сфера. Одна й тама сама асоціація може бути різною у різних людей і це залежить від безліч факторів. Наша підсвідомість намагається донести інформацію, використовуючи наявні в неї ресурси.

Спираючись на свою інтуїцію, виберіть картинку, яка найбільше привернула Вашу увагу.

Обрана карта підкаже знаки долі
Тест з картками розкаже про сигнали нашої підсвідомості

Картка 1.

Людям, які обрали цю картку, зараз більш за все потрібен спокій. Ймовірно, що не так давно Ви пережили стрес, сварки чи конфлікти. Настав час відновити психологічну рівновагу. Вам потрібно знайти час для улюбленого заняття, щоб відволіктися від проблем і трохи заспокоїтися. Це дозволить швидше відновити гармонію і тоді у житті все налагодиться.

Картка 2.

Якщо Вам впала в око картка № 2, це означає, що на Вас скоро очікує успіх. Ви заслужили прихильність Всесвіту, бо проявили цілеспрямованість і наполегливість. Вищі сили готові підтримати Ваші нові починання і творчі задуми, скоро на Вас очікують позитивні зміни.

Картка 3.

Вибір цієї картки говорить про те, що Ви скоро знайдете гармонію і рівновагу, а від заздрощів і ревнощів не залишиться і сліду. Ви зрозуміли, що ті почуття негативно впливали і тягнули Вас униз. Тепер Ви знаєте, що хочете від життя і перед Вами відкриється можливість для змін на краще. Найближчим часом можлива подорож і зустріч з цікавими людьми.

Картка 4.

Люди, які обрали цю картку, нарешті стали довіряти своїй інтуїції. Це дозволить Вм досягти успіху. Тепер, коли Ви побачите, що не можете змінити подію, то Ви не будете втручатися, а просто підлаштуєтесь під плин подій і обставин. Плисти за течією життя – це Ваше кредо. Скоро Доля дасть Вам знаки і, якщо Ви зможеш їх правильно зрозуміти, зможете дізнатися відповіді на питання, які так довго Вас турбували.

Картка 5.

Всесвіт радить людям, які обрали п’яту картку, порадувати себе будь чим: обновками, смачними стравами, відпусткою чи спілкування з приємними людьми. Вам потрібно відпочити від роботи, бо інакше Ваше здоров’я може сильно похитнутися. Разом з тим, якщо Ви не будете втрачати гумору, то проблеми не будуть видаватися такими великими.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст