ГоловнаЕзотерика і магіяНумерологічний тест відкриє ким Ви були у минулому житті

Нумерологічний тест відкриє ким Ви були у минулому житті

Більшість тестів по реінкарнації (перевтілення, переселення душі) являються складними нумерологічними маніпуляціями. Якщо хочеться дізнатися основне про своє минуле, цей нумерологічний тест відкриє ким Ви були у минулому житті.

Цей нумерологічний тест про минуле життя базується на даті народження. Для цього беремо дату народження: день, місяць, рік і підсумовуємо всі цифри, звівши їх до простого числа. Наприклад: дата народження 28 серпня 1996 року: 2+8+0+8+1+9+9+6=43 4+3=7

Одне з дев’яти чисел вкаже на декілька варіантів того, чим Ви могли займатися у минулому житті.

Один. Число 1

Число 1 означає, що в минулому житті людина мала стосунок до творчості, богеми. Це не обов’язково бути письменником чи художником. Можливо, Ви були меценатом, який міг утримувати бібліотеку, картинну галерею чи іншу колекцію культурних цінностей. Щодо роботи, ймовірно, Ви мали стосунок до тих, які пов’язані з точними науками – винахідництво, будівництво, механіка.

Два. Число 2

Люди числа 2 скоріше за все були державними діячами. Також, ймовірно Ви займалися доброчинністю, наприклад, побудували храм за свій кошт. У минулому житті Ви могли мати стосунок до публічних виступів – театральна діяльність.

Три. Число 3

У минулому житті Ви могли бути викладачем чи ораторам, або ж – військовим. Езотерики вважають, що в людей числа 3, успіх в житті залежав від інтелекту, знань та навичок в обраній сфері діяльності, а також від чарівності і вміння формулювати свою думку. Якщо Ви маєте розвинену інтуїцію, скоріш за все в минулому житті Ви займалися езотеричними науками та магією.

Чотири. Число 4

Винахідництво і робота, пов’язана з точними науками – ці напрямки діяльності були у минулому житті. Ви могли бути механіком, фізиком, хто робив винаходи, створював нові прилади і проводив з ними експерименти. Ви були новатором своєї епохи. Також, діяльність могла бути пов’язана з фінансами. До речі, удача у фінансах могла перейти Вам з минулого життя у новому втіленні зараз.

П’ять. Число 5

Людина, у якої вийшло число 5, в минулому житті скоріше за все була пов’язана з законом. Можливо Ви були адвокатом, суддею чи іншим представником закону. Крім того, така людина могла бути актором, виступала у цирку чи займалась торгівлею.

Шість. Число 6

Минуле життя людини числа 6 було присвячене служінню людям. Ви були лікарем чи священиком. Ваша діяльність приносила допомогу оточуючим і давала непоганий прибуток. Ймовірно, Ви були багатим аристократом, який мав змогу допомагати оточуючим.

Сім. Число 7

Число 7 вказує, що в минулому житті його власники відрізнялися великою цікавістю. У минулому житті Ви могли таємно вивчати алхімію, магію або були вченим. Ймовірно Ви працювали як викладач у навчальному закладі міста, де проживали. Любов до розкоші може свідчити, що Ви навчались ювелірній справі, а любов до смачних страв – що Ви були кухарем.

Вісім. Число 8

У минулому втіленні цілями Вашого життя були кар’єра і фінансові статки. Ви займалися політичною діяльністю, мали високу і престижну посаду представника закону, наприклад, судді. Ще одна сфера діяльності, в якій Ви могли мати успіх у минулому житті – нерухомість.

Дев’ять. Число 9

Ваша професія минулого втілення була пов’язана з модою чи мистецтвом. Ви могли бути кравцем чи ювеліром, а можливо – дитиною багатої людини, яка вели світський спосіб життя. Ваш рід був знаменитим і багатим, йому належало багато майна, у тому числі колекція коштовностей чи інших цінних предметів.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст