ГоловнаЕзотерика і магіяЧому темніє срібло, яке Ви носите?

Іноді буває, що срібло, з яких зроблені прикраси, тьмяніє. Можливо, це через неправильний догляд, тому важливо слідкувати за прикрасами. Чому темніє срібло, яке Ви носите з точки зору езотерики і з точки зору науки? Про це розповіли езотерики і науковці та поділилися своїми думками на цю тему.

Чому темніє срібло, яке Ви носите з точки зору народних прикмет?

На думку езотериків, срібло може темніти через наведену порчу.

Якщо потемніла срібна каблучка, яку Ви носите постійно, то вам скажуть, що на Вас вінець безшлюбності (порча на самотність).

Якщо чорніють сережки, то це свідчить про сильний пристріт.

А ось натільний хрестик змінюється зовсім не до добра.

Чому темніє срібло, яке Ви носите з точки зору науки?

Науковці розповіли, що більшість срібних виробів містять добавку з міді, яка під впливом вологи і свіжого повітря, окислюється. На зовнішній вигляд прикрас впливають також внутрішні процеси організму.

Зміни кольору срібла, як потемніння, так і посвітління, може вказувати на порушення роботи нирок і на проблеми з нервовою системою людини.

Часом можуть потемніти не всі срібні прикраси, які Ви регулярно носите. Якщо темніють не всі прикраси, а тільки певні, то це являється свідченням того, що є локальні збої в ендокринній системі.

Також варто перевірити гормональний баланс. Обдумуючи, чому чорніє срібло, згадайте, не відчували ви недавно сильний стрес, чи не приймали новий лікарський препарат з вмістом сірки, чи не було інтенсивного фізичного навантаження. Можливо, причина саме в цьому.

Не варто панікувати чому темніє срібло, а спочатку треба почистити свою прикрасу і слідкувати за зміною її кольору. В цей час не варто надягати срібло під час походу в спортзал, сауну або лазню, в басейн.

Якщо срібний виріб продовжує темніти, то потрібно зробити комплексне обстеження організму.

Ви не можете копіювати текст