ГоловнаАстрологіяЗодіакальні пари, які неможливо розлучити

У світі існують стосунки, які практично неможливо зруйнувати. Астрологи вважають, що це відбувається тому, що так впливають космічні сили. Вони назвали дві зодіакальні пари, які неможливо розлучити.

Зодіакальні пари, які неможливо розлучити: Лев і Терези

Знаку Леву – гордовитий, іноді навіть пихатий, чим відштовхує від себе людей. Проте поряд з людиною знаку Терези, Лев почувається і поводиться по-іншому. Замість зарозумілого завойовника, Терези отримають справжнього друга і захисника. Заради Терезів, Лев може навіть поступитися своїми потребами, щоб задовольнити їх. Астрологи вважають, що особливої міцності цим стосункам, надає витонченість і любов Лева до ефектності, завдяки яким він дарує Терезам фантастичні подарунками.

Що може спровокувати погіршення стосунків у парі Лев – Терези – це власницькі почуття і недовірливість Терезів. Представники знаку Лева ні з ким із знаків не будуть себе так поводити, але для Терезів Лев готовий на все.

Зодіакальні пари, які неможливо розлучити: Діва і Водолій

Незвичайна комбінація – інтелектуальний і дотепний Водолій поряд з вдумливою і практичною Дівою. У цій парі Діва –  ретельно розробляє стратегію, щоб наблизитися до своїх любовних інтересів. Водолій – мрійники і любителі все пізнавати. Практичність Діви дає сили для мрій Водолія, в яких вони разом перебувають. Саме це і робить з них ідеальну пару.

Погіршення любовної погоди у цих стосунках може стати схильність Діви читати нотації, які Водолій вважає нудними і непотрібними.

Ви не можете копіювати текст