ГоловнаАстрологіяЗнаки зодіаку: дата народження та символи знаків зодіакального кола

Знаки зодіаку: дата народження та символи знаків зодіакального кола

Кожен знак зодіаку має своє графічне зображення та символ у вигляді картинки. Які ж символи мають знаки зодіаку? Яке їх значення? Дата народження кожного представника зодіакального кола та його коротка характеристика

Знаки зодіаку: дата і символи знаків зодіакального кола Овен, Телець, Близнюки та Рак

Отже, яке значення астрологічних та гороскопічних символів цих чотирьох знаків зодіаку, а також цікаві особливості характеру, про які не завжди розповідають

Знак зодіаку Овен

Овен – це баран, астрологічний символ зображено як  барана, звернений вперед, з рогами, вигнутими по обидва боки обличчя. Цей знак, як і Овен, владний і впевнений у собі. Однак через сміливий характер людей, народжених під цим знаком зодіак, вони можуть з подивом виявити, що ходять з людьми, в яких є інша думка, відмінна від думки Овна.

Дата народження Овна 21 березня – 19 квітня

Знак зодіаку Телець

Телець – бик, астрологічний символ зображує обличчя бика. Коло — це голова, а дві лінії, що над цим колом спрямовані в гору – це роги. Народжені під знаком Тельця – наполегливі люди, які високо цінують вірність. Представники Тельця також можуть бути досить впертими та повільними.

Дата народження Тельця 20 квітня – 20 травня

Знак зодіаку Близнюки

В гороскопах на картинках знаку зодіаку Близнюки зображають близнюків – чоловічої чи жіночої статі. Астрологічний символ – римська цифра, що означає два. Народжені під цим знаком зодіаку відомі своїм товариським характером та гострим розумом. Можливо, інтелект Близнюків іноді робить їх нерішучими.

Дата народження Близнюків 21 травня – 20 червня

Знак зодіаку Рак

Рак в астрології – це краб, який так і позначається в картинах гороскопів. Графічний символ Рака виглядає як шістка та дев’ятка, звернені один до одного у горизонтальному положенні. Ці символи є клешні краба. Народжені під цим знаком зодіаку відомі своєю вірністю та щедрістю. Представники Рака люблять занурюватися у свої думки і можуть стати трохи дратівливими, якщо їх потривожать невчасно.

Дата народження Рака 21 червня – 22 липня

Символи знаків зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон, що ці символи означають?

Нагадаємо, яка дата народження цих знаків зодіаку

Знак зодіаку Лев

Лев – в гороскопах зображається як цар звірів – лев. Графічний символ цього знаку зодіаку – петля з хвостом, тобто абрис схожий на силует голова лева. Народжені під цим знаком зодіаку відомі своєю сміливістю, харизмою, гордістю та пихою. Їх гордість іноді може надто швидко переростати в зарозумілість, що може відштовхувати інших.

Дата народження Лева 23 липня – 22 серпня

Знак зодіаку Діва

Цей зодіакальний – діва або жінка. Символ знаку Діва зображує букву “м”, яка може вказувати на слово “дівиця”. Існує й інша теорія, згідно з якою символ знаку Діви – це спрощений малюнок жінки зі схрещеними ногами. Народжені під цим знаком відомі як чудові організатори, дуже здібні аналітики, люди, котрі зосереджені на своїх завданнях. Однак вони можуть перестаратися зі своїм перфекціоністським характером.

Дата народження Діви 23 серпня – 22 вересня

Знак зодіаку Терези

Цей зодіакальний знак єдиний з усього зодіакального кола представлений неживим предметом – ваги. Символ цього знака зодіаку — пара терезів, хоча деякі вважають, що це сонце. Народжені під цим знаком відомі своїм гострим розумом та товариським характером. Однак їх потяг до краси може збити їх з пантелику і призвести до марних перспектив.

Дата народження Терезів 23 вересня – 22 жовтня

Знак зодіаку Скорпіон

Символ цього знаку зодіаку – це скорпіон. А графічно цей знак зодіаку означає скорпіона з жалом, спрямованим у правий нижній кут. Народжені під цим знаком мають невимовний магнетизм. Вони люблять гострі відчуття і часто виявляють інтерес до езотеричних тем.

Дата народження Скорпіона 23 жовтня – 21 листопада

Знаки зодіаку: дата і символи знаків зодіакального кола Стрілець, Козеріг, Водолій та Риби

Цікаве трактування символі знаків зодіаку останньої четвірки

Знак зодіаку Стрілець

Стрілець — це лучник, а його астрологічний символ — стріла, якою проведена лінія. Народжені під цим знаком мають незалежний характер, жагу до пригод і творчі погляди. Представники Стрільця можуть бути нетерплячими та не завжди вміють пом’якшувати слова.

Дата народження Стрільця 22 листопада – 21 грудня

Знак зодіаку Козеріг

Символ Козерога – міфологічна істота, одночасно козел і риба. Представникам Козерога притаманний практичний, рішучий характер. Вони можуть виявляти негнучкість і бути дуже безжальними, коли їх роздратують.

Дата народження Козерога 22 грудня – 19 січня

Знак зодіаку Водолій

Водолій — носій води, а хвилясті лінії цього астрологічного знака символізують хвилі води, що рухається. Народжені під цим знаком відомі своєю творчою силою. Вони не лише виявляють творчий підхід, а й наполегливі. Через свою творчу натуру Водолія часто сприймають як одиноких, іноді тих, то піддається своїм імпульсами.

Дата народження Водолія 20 січня – 18 лютого

Знак зодіаку Риби

Риби на малюнку гороскопа зображаються як дві рибини. Якщо подивитися на символ, вони виглядають як дві риби, що пливуть у протилежних напрямках. У центрі кожна риба прив’язана до іншої мотузкою. Графічно символ Риб – це дві трішки вигнуті лінії, які поєднує ще одна, умовно нагадує літеру Н. Риби відомі своїм авантюрним духом та великим серцем, завжди виявляючи співчуття до інших. Народжені під цим знаком можуть боротися з тривожними думками та поведінкою.

Дата народження Риб 19 лютого – 20 березня.

Цікава та більш детальна інформація про кожен знак зодіаку

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст