ГоловнаАстрологіяЗнаки зодіаку – цілителі, хто вони? 4 знаки, які можуть зцілювати, завдяки...

Знаки зодіаку – цілителі, хто вони? 4 знаки, які можуть зцілювати, завдяки своєму дару

Астрологи назвали 4 знаки зодіаку – цілителі, яких Всесвіт наділив даром зцілення. І багато хто не здивується, що це знаки зодіаку Рак, Діва, Терези та Риби. Ось як фахівці пояснюють вміння зцілювати

Рак може зцілювати своїми емоціями

Представники знаку зодіаку Рак, якими опікується емоційним Місяцем, неймовірно дбайливі та чуйні. Вони мають здатність зцілювати інших своєю емоційною присутністю, співчуттям, здатністю розуміти і дбайливим характером. Знак зодіаку Рак — плече, на якому можна поплакати, вони вухо, яке слухає, і тепле, затишне місце, яке можна назвати домівкою.

Знак зодіаку Діва – цілителі й помічники

Правляча планета Діви – Меркурій, наділяє їх увагою до деталей та аналітичним мисленням. Діви можуть зцілювати інших, допомагаючи їм розв’язувати їхні проблеми. Для цього вони використовують свої організаційні навички, практичність та навички вирішення проблем. Діви чудово вміють давати поради та проявляти жорсткість, особливо, коли це необхідно.

Терези зцілюють своїм добрим ставленням

Знак зодіаку Терези знаходиться під управлінням Венера – планета кохання та краси. Терези – це знак, який глибоко цінує баланс і гармонію в житті. Інакше кажучи, цілительскі здібності Терезів походять з їх миротворчих здібностей. Терези вміють вирішувати конфлікти за допомогою розуміння та взаємної поваги. Недарма цей знак зодіаку вважається одним з найкращих дипломатів серед всього зодіакального кола.

Цілителі знаку Риби розуміють людей

Згідно з характеристиками, знак зодіаку Риби вважається одним із найінтуїтивніших знаків зодіаку. Риби співчутливі, чуйні та розуміють емоції інших. Вони цілителі просто тому, що знають як спілкуватися з людьми на глибокому емоційному рівні. Їхнє співчуття не схоже на жодне інше.

Ці 4 знаки зодіаку – цілителі душ і помічники в складних ситуаціях. Але й інші знаки можуть чуйно ставитися й допомагати іншим в біді. Адже зорі вказують лише на ймовірності, а як поводитися – людина вирішує сама, незалежно від свого знаку зодіаку.

Цікаві факти про знаки зодіаку, які не всі знають

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст