ГоловнаАстрологіяЗнаки Зодіаку, що притягують до себе неприємності

У різних людей часто бувають неприємності. Дехто міг би подумати, що це стається через наговір чи пристріт, але астрологи вважають інакше. Адже притягування неприємностей, залежить від знака Зодіаку, під яким народилася людина. Астрологи вважають, що це 3 знаки Зодіаку: Овни, Водолії та Риби

Овни

Овна часто вважають справжнім аванюристом та шукачем пригод. Саме тому, на думку астрологів, він часто потрапляє у безглузді ситуації, які можуть закінчитися дуже погано. Овен цінує досвід, тому, коли хтось його втягує у чергову авантюру, він завжди підтримує, бо вважає, що набуде нового досвіду. При цьому, не думає про наслідки. Але, все ж, Овни проходять ці випробування з гордо піднятою головою.

Водолій

Водолія вважають самовпевненим знаком Зодіаку. Вони вибудовують багато різноманітних планів і схем. Але не завжди для того, щоб чогось досягти, а для того, щоб похизуватися своїм інтелектом. Через те, що плани ретельно не продумані, вони часто бувають провальними. Саме церез це Водолії і втрапляють в халепи. Але сила волі Водолія і їх прагнення і цілеспрямованість, допомагає їм подолати всі ці проблеми.

Риби

Риби володіють чудовою здібністю планувати всі свої справи. Але вони досить непосидючі і ніяк не можуть дочекатися, коли ж ці плани стануть реальними. Через нетерплячість Риб і з’являються проблеми. Тому астрологи радять Рибам бути більш уважними, спокійними, набиратися терпіння і прислухатися до порад близьких людей.

Ви не можете копіювати текст