ГоловнаАстрологіяЗнаки Зодіаку мають темні сторони своєї натури

У кожної людини, відповідно – і знаку Зодіаку є темні сторони натури, які вони не хочуть виставляти на показ і, навіть, зізнаватися собі. Тому що багато людей вважають темні сторони натури – як щось негативне. Езотерики не зовсім погоджуються з таким твердженням. Вони вважають, що скоріше темні сторони – це те, що людина вважає слабкістю і тому хоче приховати ці риси. Одні люди приховують свій смуток, лінощі та жорстокість, а інші – свою внутрішню силу, незалежність чи велику чутливість.

Темні сторони знаків Зодіаку

Овен і Скорпіон – порочність

Порочність має кілька визначень, але основне стосується нечесності або схильність творити зло і страждання, діяти незаконним шляхом.

Ці два знаки Зодіаку схильні йти в обхід правил, сподіваючись уникнути покарання. Хоча і Овен, і Скорпіон володіють великою енергією і дуже працьовиті, вони можуть все зіпсувати через свою руйнівну поведінку.

Якщо ці зодіакальні знаки перенаправлять свою енергію на благо інших, то вони зможуть принести величезну користь оточуючим.

Тілець і Терези – порожнеча

Порожнеча уособлює – ніщо, відсутність всього. Народжені під сузір’ям Тільця і Терезів, як правило, з усіх сил намагаються зробити щось, щоб відчувати наповнення, повноцінність.

Більшу частину свого життя ці знаки знаходяться у пошуку себе і свого справжнього щастя. Часто вони витрачають час та кошти на непотрібні речі, намагаючись заповнити порожнечу. Порада Тільцям і Терезам – потрібно сприймати і любити себе такими, як є, без прив’язки до інших людей.

Близнюки і Діва – хаос

Хаос – це стан повного сум’яття душі, який ці два зодіакальні знаки відчувають частіше за все у своєму житті. Ці знаки постійно намагаються зрозуміти, де вони знаходяться і де повинні бути, через що часто залишаються позаду інших.

Близнюкам і Діві складніше від інших мати спокій на душі, приборкати свій внутрішній неспокій. Навчившись тримати рівновагу і знайшовши гармонію, вони будуть здатні на великі звершення.

Рак і Лев – темрява

Названі знаки Зодіаку не тільки випромінюють світло, але й здатні зануритися у повну темряву. Іноді вони сильно потурають своїм порокам, цим самим підживлюючі свої негативні сторони, і відмовляючись бачити хороше.

Ракам і Левам важливо пам’ятати, що всі люди роблять помилки і головне – намагатися не повторювати їх і вибачати собі.

Стрілець і Риби – забуття

У стані забуття людина не усвідомлює, що саме відбувається навколо. Це досить сильні знаки Зодіаку, які не люблять, коли їх утримують або намагаються тягнути вниз.

Зіткнувшись з проблемою, вони схильні бігти від реальності, йти в світ мрій, створюючи там свій ілюзорний світ.

Вічне прагнення до ідеалу може завезти Стрільця і Риб далеко від дійсності і стати джерелом багатьох проблем.

Козерог і Водолій – гріх

Обидва ці знаки, які знаходяться поряд в зодіакальному колі, схильні робити речі наперекір всім і всьому, що досить части обертається для них самих великим неприємностями. Вони готові на все заради свої цілей і бажань, в результаті чого, можуть загнати себе в глухий кут.

Цим знакам Зодіаку важливо пам’ятати про те, що не варто грати почуттями інших людей, і що їх дії можуть принести біль і страждання близьким і рідним людям.

Чим краще Козерог і Водолій будуть усвідомлювати свою темну сторону, тим більше вони зможуть вдосконалюватися.

Ви не можете копіювати текст