ГоловнаАстрологіяЗнаки Зодіаку, яким доля подарувала 9 життів

Знаки Зодіаку, яким доля подарувала 9 життів

Часто можна побачити ситуацію, коли одним везе, щоб там не було, а іншим, якщо вже потрапили в халепу, той не можуть з неї вилізти. Астрологи це пояснюють тим, що везіння і посмішки долі людині, залежать від того, під яким знаком Зодіаку вона народилась. І таких везунчиків всього чотири.

Овни

Овнам завжди везе. Часто через свій темперамент Овни йдуть «на пролом» і здається, що для них це закінчиться дуже і дуже погано. Але це тільки здається. Тому що Овни добре бачать ризики і вміють критично мислити і обходити їх.

Леви

Леви – це коти. Як відомо, коти мають 9 життів. Левам дано 9 життів, але вони не стануть загравати з долею. Астрологи вказують, що Леви захищені саме від смертельних небезпек: страшних катастроф, невдалого падіння тощо. Але, якщо Лев надумає необдумано ризикнути, зорі залишать його без своєї підтримки.

Скорпіони

Ці знаки Зодіаку мають дуже сильну енергетику. Якщо Скорпіон знаходиться у небезпеці, він здатен генерувати такий сигнал у космос (прохання про допомогу), що Всесвіт її почує і врятує. Скорпіони – дуже ризикові особистості, але зорі дали їм у запас 9 життів і будуть підтримувати.

Водолії

Водоліям властива дуже гарна риса характеру – вони можуть просто перегорнути сторінку з негативом і йти далі по життю, не згадуючи про це. Все б що не відбулося у житті Водолія, він посміхнеться і подякує долі. Саме за таку вдачу Всесвіт і дарував Водоліям 9 життів. Якщо існує ризик, зорі дадуть підказку у вигляді знаків, які Водолії чудово вміють читати. Саме це і вберігає їх.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст