ГоловнаАстрологіяЗнаки зодіаку, яких оберігають вищі сили

Знаки зодіаку, яких оберігають вищі сили

Представники певних астрологічних шкіл вважають, що серед 12 зодіаків є 4 знаки зодіаку, яких оберігають вищі сили. Ці знаки зодіаку – Рак, Скорпіон, Козеріг і Водолій, протягом всього свого життя перебувають під кармічним захистом предків. Звичайно, якщо люди цих знаків не обтяжують свою карму і не йдуть проти долі.

Знаки зодіаку, яких оберігають вищі сили, мають підтримку Всесвіту

Важливо, щоб представники цих знаків зодіаку не забували, що підтримка Всесвіту буде лише, якщо люди цих знаків не обтяжують свою карму і не йдуть проти долі.

Рак

Знак зодіаку Рак наділений не тільки вродженою інтуїцією, але й має залізну волю. Кармічний захист предків дозволяє йому, незважаючи на вроджений страх перед труднощами та новизною, процвітати у житті. Вони іноді самі не розуміють, чому різко змінили ставлення до життя або змінили роботу. Але це допомагає їм розпочати стрімкий шлях уперед назустріч успіху.

Скорпіон

Знак Скорпіона – самий містичний знак зодіаку. Про нього кажуть, що ці люди – справжня скринька з секретами. Скорпіон вміло маскує свої риси характеру, почуття, наміри. Ця особливість дісталася їм від далеких предків і допомагає граючи досягати всього, чого вони прагнуть. До речі, вони можуть легко маніпулювати людьми – астрологи одностайні, що Скорпіон – найбільший маніпулятор серед всіх знаків Зодіаку.

Козеріг

Козерогові в житті допомагають завзятість, що дісталися від предків, і тонке чуття. Карма оберігає їх від неправильних рішень та наділяє колосальним запасом енергії. Вони вміють чути інших людей, відточувати свою майстерність, беручи до уваги досвід інших. Завдяки цьому їхні проекти набувають успіху.

Астрологи кажуть, аналізуючи людей цього знаку зодіаку, що серед Козерогів рідко зустрічаються малозабезпечені люди.

Водолій

Представник повітряної стихії – Водолій, з дитинства виділяється серед інших дітей. Він на інтуїтивному рівні відчуває своє майбутнє та прогнозує вчинки оточуючих. Він завжди перебуває на крок попереду. Астрологи пояснюють, що ця унікальна здатність передається їм генетично з покоління в покоління. Даний механізм захищає їх від будь-якої небезпеки та допомагає досягати небачених висот у всіх сферах життя.

Чим Ви особливі і що Вас відрізняє від інших знаків Зодіаку?

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст