ГоловнаАстрологіяЗнаки Зодіаку, які завжди страждають

Знаки Зодіаку, які завжди страждають

Астрологи складають різні гороскопи, які дають узагальнюючу характеристику представникам зодіакального кола. Вони виокремили знаки Зодіаку, які завжди страждають через вплив Всесвіту на формування їх характеру. Астрологи склали гороскоп страждаючих знаків Зодіаку, додавши трошки гумору до серйозних тез.

Знаки Зодіаку, які завжди страждають: Терези

Терези довго тримають в собі образи та емоції, не кричать на весь світ допоки можуть терпіти. А потім відбувається вибух емоцій. Коли у Терезів пропадає терпіння, от тоді Ви і дізнаєтесь – як Терези поклали на жертовний вівтар свою нервову систему, час, гроші, а взамін нічого не отримали.

Якщо Ви хочете мати гарні стосунки з Терезами, Ви повинні за всі будь-які дії Терезів – хвалити їх та дякувати їм.

Знаки Зодіаку, які завжди страждають: Рак

Представники цього зодіакального знаку чуйні та добрі, для яких сім’я – найголовніше. Раки завжди готові надати підтримку тим, хто її потребує. Але, якщо Рак відчує, що оточуючі не цінують його благородних вчинків, вони будуть страждати комплексом мученика. Вони не розуміють, що страждають через завищені очікування, тому що занадто багато сподіваються отримати від людей.

Знаки Зодіаку, які завжди страждають: Діва

Діви цілком впевнені, що у всіх проблемах і бідах, що трапляються в їхньому житті – вони не винні. Добре, якщо знайдеться вихід з важкої ситуації, якщо немає, то Діви починають шукати крайнього. Часто «крайніми» виявляються зовнішні сили і «промисли Всесвіту», але майже ніколи Діви не визнають свої омани.

Знаки Зодіаку, які завжди страждають: Риби

Риби практичного кожному своєму вчинку – як хорошому, так і поганому – знайдуть виправдання. Особливість характеру Риб, якою наділив їх Всесвіт – при будь-якому зручному випадку вони будуть розказувати Вам, що жадали просто допомогти, хоча їх ніхто не зобов’язує і взагалі Ви цього не гідні. Риби вічно страждають, оскільки звалюють на свої плечі віз чужих проблем і негативу.

Знаки Зодіаку, які завжди страждають: Козерог

Козерог має дуже вузьке коло людей, яким він довіряє. Інші оточуючі люди викликають у них постійні підозри. Вони відчувають погрозу просто «на рівному місці», часто без причини. Від постійної підозри і недовіри і страждають Козероги.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст