ГоловнаАстрологіяЗнаки Зодіаку, які тікають від проблем, а які – намагаються їх вирішувати

Є люди, які з готовністю вирішують проблеми будь-якої складності. А є такі, для котрих виникнення проблем вводить їх у стан паніки і страху, від чого вони тікають. Астрологи склали рейтинг і розповіли про знаки Зодіаку, які тікають від проблем у відносинах, а які – намагаються їх вирішувати. У цьому своєрідному рейтингу дане пояснення причин такої поведінки

Знаки Зодіаку, які тікають від проблем – Водолій

Насправді, Водолій часто навіть не усвідомлює того, що для когось та чи інша ситуація є проблемною. Тому представники цього знаку Зодіаку, замість того, щоб запропонувати допомогу, віддадуть переваг своїй свободі.

Водолія не можна назвати бездушним, що він не достатньо турбується про людей. Просто він воліє займатися тим, що їх по-справжньому цікавить і хвилює. А відносини часто не входять у список головних пріоритетів Водолія.

Знаки Зодіаку, які тікають від проблем – Стрілець

Стрілець – це знак Зодіаку, якому притаманні багато прекрасних рис характеру. Але при цьому, представники цього знаки завжди намагаються триматися подалі від негативних емоцій. На їх думку, так вони зберігають енергію вищих сфер і внутрішню гармонію.

Таке ставлення до життя має своє право на існування і свою внутрішню логіку. Але Стрілець, коли виникають проблеми, навряд чи буде зупинятися, обдумувати і вирішувати їх. Для нього правильніше – залишити їх і всі погані відчуття, пов’язані з проблемами.

Знаки Зодіаку, які тікають від проблем – Близнюки

Легковажні Близнюк скоріше за все будуть слухати Вас і намагатимуться почути. Вони спробують розібратися, що пішло не так і обов’язково подивляться на ситуацію Вашими очима.

Однак, якщо проблему не вдається вирішити достатньо швидко, тоді Близнюки звернуть увагу на щось більш легке і приємне.

Знаки Зодіаку, які тікають від проблем – Лев

Волелюбний Лев у сім’ї проявляє турботу і відповідальність. При появі проблем вони не здаються одразу, тому що це протиріч їх бойовому духу. Більшість Левів взагалі вважає, що стосунки – це завжди боротьба між двома сильними особистостями, яка тільки додає вогню і пристрасті.

У ситуації, коли стосунки будуть серйозно «підбиті», Лев першим намагатиметься вийти із таких відносин.

Знаки Зодіаку, які тікають від проблем – Скорпіон

Представники Скорпіона не вважаються легковажним знаком Зодіаку. Вони не так вже й скоро починають нудьгувати у стосунках. Але у ниє також є межа терплячості – у їх розумінні.

Скорпіон не буде тікати від проблем, якщо його друга половинка припуститься помилки. Але, якщо встановлена межа буде перетинатися багато разів, тоді Скорпіон просто збере свої речі і зникне, навіть не сказавши «До побачення». І не тому що не можуть вирішувати проблеми, а тому, що не захочуть цього робити, бо їх партнер втратив довіру і повагу Скорпіона.

Терези можуть втекти від проблем, а можуть спробувати їх вирішити

Чи будуть Терези вирішувати проблеми у відносинах, чи намагатимуться втекти, залежить від того, наскільки близьким вони вважають свого партнера. Якщо виникає проблема, Терези не поспішають, а відкладають вирішення проблеми, дають їй «відлежатися».

Якщо ситуація буде надто напружувати Терези, тоді вони тихо, без гасел просто підуть з Вашого життя. У разі, якщо людина по-справжньому дорога для Терезів, вони намагатимуться вирішити проблему. Звичайно, якщо партнер буде відкритий до діалогу.

Знаки Зодіаку, які намагаються вирішувати проблеми у стосунках – Овен

Овен, розчиняючись у своїй вогняній стихії, обов’язково спробує відстояти стосунки перед загрозою. Тобто можна не боятися, що представники Овна одразу втечуть, коли з’явиться хоч найменша проблема. Вони обов’язково спробують обговорити складну ситуацію з партнером. Проте питання полягає у тому – чи захочуть вони залишитися, коли зійде гострота ситуації.

Овну подобається, коли у відносинах присутній елемент драматизму, гри. А звичайне рутинне життя їх відлякує.

Знаки Зодіаку, які намагаються вирішувати проблеми – Риби

Коли виникають проблеми, Риби залишаються з Вами до останнього, поки Ви самі не вирішите припинити стосунки. І, звичайно, ніхто краще Риб не зможе зрозуміти, що Ви насправді відчуваєте.

Непорозуміння, яке виникло між Вами у стосунках, не стане приводом для них втекти. Проте Риби при цьому можуть відчувати себе пригніченими. Якщо у них, незважаючи на всі (дійсно всі) зусилля, не вийде знайти спільну мову, вони підуть, щільно закривши за собою двері і ніколи не повернуться.

Знаки Зодіаку, які намагаються вирішувати проблеми, а не втікати  – Козеріг

Представник земної стихії – Козеріг впевнений, що кожна проблема має свій варіант вирішення. Їх емоційна реакція на складну ситуацію не завжди зрозуміла. Проте це та категорія людей, ставлення до проблем яких можна укласти у девіз: все можна вирішити, якщо докласти достатньо зусиль для цього.

Як правило, Козеріг відмовляється кидати те, на що витратив час і сили. Це стосується і відносин між партнерами.

Знаки Зодіаку, які намагаються вирішувати проблеми – Тілець

Представники Тільця часто у житті стикаються з вибором: піти успішним, але більш складним шляхом, або ж залишитися у зоні комфорту. І як правило, перемагає звична і приємна атмосфера. Тому, коли стосунки Тільця заходять у глухий кут, вони не тікають у нове життя, яке може бути сповнене складнощів іншого порядку. Вони просто залишаються чекати і спостерігати, чим все закінчиться. Навіть, якщо їх партнер веде себе нерозважливо.

Тільці частіше за все залишаються поряд з партнером, навіть, якщо в них є інший, можливо, й кращий варіант.

Знаки Зодіаку, які намагаються вирішувати проблеми, а не втікати  – Рак

Самий сімейний знак зодіакального кола – Рак настільки дорожить стосунками, що йому й на думку не спаде втікати при перших ознаках проблем. Незважаючи на досить спокійну і романтичну вдачу, вони готові боротися до останнього, щоб зберегти свої стосунки.

Знаки Зодіаку, які намагаються вирішувати проблеми, а не втікати  – Діва

Діва ніколи не дозволить покинути домівку, поки не впевниться, що всі проблеми вирішені. Іноді може здаватися, що люди, народжені під сузір’ям Діви, просто живуть для того, аби лагодити зламані речі і стосунки.

Діву не можуть налякати і змусити відступити ніякі труднощі і проблеми. Їм притаманне величезне терпіння і витримка, що дозволяє у проблемних ситуаціях знаходити компроміси.

Ви не можете копіювати текст