ГоловнаАстрологіяЗнаки Зодіаку, які схильні стати екстрасенсами

Знаки Зодіаку, які схильні стати екстрасенсами

Екстрасенсорні здібності річ нерозповсюджена і не всі здогадуються, що наділені ними. Знаки Зодіаку, які схильні стати екстрасенсами, більше ніж інші, виділили астрологи. Таких знаків три.

Рак

Люди, які народились під сузір’ям Рака, потайливі натури, які постійно перебувають в собі, в своїй мушлі. Інформацію, що виходить ззовні, вони читають, немов відкриту книгу. Раки відчувають небезпеку. Вони можуть виявити захворювання на ранній стадії розвитку і передбачити інші проблеми. Цей знак Зодіаку відрізняється неймовірною дбайливістю. Вони намагаються забезпечити надійний захист своїх рідних в свого оточення від усього, що може їм нашкодити. Раки можуть дати відповідь практично на будь-яке питання, оскільки наділені умінням аналізувати події, вибудовуючи логічний ряд. Ракам не представляє складності дізнатися про справи людини, для цього їм достатньо глянути на неї.

Беззаперечна сильна магічна сторона Раків – надзвичайно розвинена інтуїція. Згідно місячного гороскопу, Раки здатні бачити людину наскрізь і вже буквально за хвилину знайомства, вони будуть знати все про неї – про її гарні риси характеру та вади.

Діва

Люди-Діви здатні передбачати події на багато кроків наперед, вони відчувають брехню. Всесвіт надав їм підвищене почуття справедливості, що дає їм можливість завчасно вивести на чисту воду нечесних людей. Наприклад, вони передбачають дії шахраїв. Їм властива природна інтуїція. Діви при бажанні можуть вибрати собі професію таролога, напевно, вони будуть мати успіх у клієнтів. Адже вони від природи чітко фільтрують інформацію, правильно трактуючи події. Дівам притаманне вміння правдиво гадати. Всі їх передбачення завжди точні і зрозумілі. Представники цього зодіакального знаку будуть чіплятися за найменші дрібнички, вибудовувати логічні ланцюжки і, звичайно ж, будуть дослухатися до свого серця. Їх магічні здібності особливо сильно проявляються, коли це стосується цифр і комбінацій.

Місце, як відомо, може мати позитивну або негативну енергію, яку Діви гостро відчувають. Це стосується енергії, що виходить від людини. Діви інстинктивно намагаються триматися подалі від об’єктів з негативною енергією.

Риби

Представники знаку Риб являються острівком спасіння для багатьох людей, які потребують допомоги. Риби здатні багато чим пожертвувати заради спасіння людини, незважаючи на те, що часто і самі не розуміють причину таких своїх дій. Риби при бажанні можуть стати добрими цілителями. Вони відомі фантазери і це заняття їм подобається. Іноді в своїх фантазіях Риби можуть побачити передбачення, в них часто бувають віщі сни. Астрологи радять до них прислухатися. Риби можуть дати ділову пораду, особливо, якщо вона стосується любовних пристрастей.

Проте, є застереження від астрологів. Магічними способами Риби можуть приворожити і зарядити свою домівку позитивною енергетикою. Магія представників Риб завжди нешкідлива для оточуючих людей, але не для них самих. Часом Риби можуть створювати неймовірні речі, про які потім будуть шкодувати. Тому астрологи радять Рибам бути обережними і завжди мати при собі талісман чи оберіг.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст