ГоловнаАстрологіяЗнаки Зодіаку, які схильні до розлучення

Розлучення – це дуже неприємна ситуація для всіх сторін процесу. Це складний процес як емоційно, так і матеріально і фізично. Одна з причин розлучення полягає у тому, що багато людей воліють не вирішувати проблеми – їм просто легше зруйнувати. Астрологи вважають, що є три знаки Зодіаку, які схильні до розлучення більше, ніж інші представники зодіакального кола. Проте, це не означає, що представники цих трьох знаків не можуть бути щасливими. Головне пам’ятати, що у нас завжди є вибір і який буде зроблено, таким і буде наше подальше життя.

Знаки Зодіаку, які схильні до розлучення: Козеріг

На думку астрологів, Козеріг знаходиться у цьому списку тому, що він дуже самозакоханий. Він не прислухається до свого партнера і не зважає на його поради. Незважаючи на всю доброту Козерога, він дуже зосереджений на власних проблемах, тому часто не помічають те, що турбує його другу половинку.

При цьому, багато Козерогів вважають, що саме партнер не приділяє їм достатньо уваги. Козероги впевнені, що їх друга половинка повинна весь час клопотати навколо них, проявляти розуміння і доброту, нічого не даючи навзаєм.

Бувають ситуації, коли Козеріг, навіть під загрозою розлучення, не хоче йти на компроміс. Часто самі Козероги ініціюють розрив шлюбу.

Знаки Зодіаку, які схильні до розлучення: Водолій

Представник повітряної стихії – Водолій, надто свободолюбивий знак. Люди, народжені під цим сузір’ям, не визнають ніяких обмежень, рамок, не хочуть прив’язуватись до когось чи до відносин. Звичайно, представники Водолія одружуються, але такий союз, щоб був тривалим, будується на певних умовах.

Водолій цінує особистичний простір, без якого він просто душевно страждає. Тому, одружуючись з цим знаком, потрібно зважати на це важливе правило. Водолії – творчі люди і у них повинно бути місцедля їх творчості, у чому б це не проявлялося. Якщо партнер спробує загнати Водолія у якісь рамки, він все рівно піде і ніщо його не зупинить.

Знаки Зодіаку, які схильні до розлучення: Діва

Багатьом може здатися дивним, адже Діва – вважається дуже сімейним знаком. Для них шлюб, сім’я займають одне з головних місць у житті. Діва душу і серце вкладає у родину. Можливо у цьому й криється, що Діви – представники Зодіаку, які схильні до розлучення. Часта причина розлучень для Діви полягає у тому, що вона завжди вислухає свого партнера, вирішить усі проблеми. Часто складається враження, що працює, у тому числі і на стосунки, тільки одна сторона – і це Діва.

Коли терпець Діви урветься, вона подає на розлучення. Тому що Діва також хоче уваги, турботи і поважливого ставлення зі сторони свого партнера. А не тільки вислуховувати, як тим складно жити. Якщо Ви готові підставляти плече, Діва може стати дуже гарним супутником по життю.

Ви не можете копіювати текст