ГоловнаАстрологіяЗнаки Зодіаку, які побоюються глузувань і насмішок

Деякі знаки Зодіаку побоюються насмішок, тому що це їх ранить. Деякі з них не люблять глузувань, тому що вважають, що це принижує. Інколи гумор оточуючих може дезорієнтувати людину. Тому не всі сприймають насмішки і глузування спокійно

Рак

Люди, народжені під знаком Рака, переймаються тим, що про них думають сторонні. Якщо вони почують щось негативне про себе, то в них псується настрій на весь день.

Рак буде робити все можливе, щоб виглядати ідеально і позбутися вад, які на його думку, в нього є. Він може схуднути, позбутися окулярів тощо. Тобто Рак змінить все, що може стати причиною для образ з боку друзів чи ворогів.

Єдиний варіант, коли Рак сприймає насмішки – це коли з ним фліртують.

Лев

Знак Лева вважається самовпевненим і він ніколи не погодиться на роль шута, над яким насміхаються. Він ніколи не піде за юрбою, але буде дуже переживати, якщо його недоліки стануть відомі загалу. Разом з цим Лев потребує підтримку, тобто модна сказати, що він залежить від думки оточуючих. Але гордість не дозволяє зізнатися в цьому. Тому Лев усіма силами буде намагатися приховати це і ніколи не дозволить, щоб ним верховодили або принижували насмішками.

Терези

Для Терезів дуже важливо мати повагу керівництва, колег і друзів. Терези часто багато жертвують, щоб створити собі ідеальну репутацію, іноді навіть відмовляються від власної думки. Для них насмішки і глузування – це ознака неповаги, а значить, що їх життя і реноме побудовані неправильно. Тому вони намагатимуться ніколи не допустити глузування і насмішок, щоб не псувати свій імідж.

Ви не можете копіювати текст