ГоловнаАстрологіяЗнаки Зодіаку, які, на думку Павла Глоби, роблять гроші просто з повітря

Люди мають сильні сторони і слабкі. Комусь чудово дається спілкування, комусь – вміння заробляти, а комусь – одразу знаходити нового партнера після розставання. На думку Павла Глоби, є три знаки Зодіаку, які роблять гроші просто з повітря. Тобто астролог вважає, що представники цих знаків отримують гроші і матеріальні статки легше, ніж інші знаки Зодіаку

Лев

Харизматичний і вольовий Лев готовий зробити все, щоб дійти до своєї мети і побачити результат. Тому гроші люблять представників Лева так само, як і цей знак любить гроші. Адже при своїй працьовитості, Лев любить ширкне життя, забезпечити яке можуть гроші. Леви дуже відповідальні в діловій сфері, тому побудувати кар’єру для них не складно. Найголовніше, на думку Павла Глоби, що допомагає їм заробляти великі гроші – це їх мотивація.

Леви хочуть зробити все, щоб члени їх сім’ї були щасливі і ні від кого не залежали. Їм важливо щоб кохані люди пишалися і захоплювалися ними.

Леви віддані своїй справі і можуть зробити те, що під силу не кожній людині. Вони обов’язково прийдуть на допомогу другові, коли він виявиться в складній ситуації. І тому Леви вибирають правильних друзів, які зроблять те ж саме для них.

Стрілець

Стрільці можуть швидко просуватися по кар’єрі, тому можуть дозволити придбати те, що забажається. Вони вміють швидко приймати важливі рішення і стають успішними керівниками. Але існує проблема: вони зовсім не вміють накопичувати гроші. Стрільцям дуже складно бути економними, навіть, коли це дуже потрібно.

Представникам Стрільця легко відкрити свій бізнес, який швидко стане приносити прибуток. Головне для представників цього знаку, на думку Павла Глоби, – знайти мотиваціє заробляти гроші. Як тільки це станеться, Стрілець буде притягувати гроші неначе магніт.

Козерог

Представники земної стихії – Козероги мають багато позитивних якостей. Вони розумні і розважливі, тому при необхідності можуть заощаджувати. Астролог вважає, що Козероги повинні займатися тою справою, яка їм подобається. А від хобі – отримувати справжнє задоволення. Представники цього знаку завжди наполегливо працюють, займаються саморозвитком, збирають і аналізують інформацію. На думку Павла Глоби, у поєднанні з бережливістю – це чудові засади мати гарний фінансовий стан.

Завдяки потужній енергетиці знаку, Козероги можуть залучати гроші, і вони дуже люблять бачити в своєму гаманці великі купюри. Вони ніколи не боятися те, що про них скажуть оточуючі. Для Козерога дуже важливі гроші, адже вони потрібні, щоб забезпечити рідних усім, що вони захочуть.

Козероги іноді бувають жадібними, але тільки до тих людей, які не заслуговують їх допомоги. Гроші дістаються їм хоч і легко, але все одно чесною працею, тому їх жадібність буває обґрунтована.

Ви не можете копіювати текст