ГоловнаАстрологіяЗнаки зодіаку і стихія природи, на яку вони схожі

Астрологи вважають, що крім чотирьох стихій, знаки зодіаку можуть вказати, яка вони стихія природи, на яку вони схожі. Названа природна стихія відображає яскраві риси характеру кожного знаку зодіаку і їх стиль прийняття рішень і вчинків. Цікаво, чи всі впізнають в собі ці прояви стихії природи

Знаки зодіаку Овен, Телець, Близнюки і Рак і природна стихія, на яку вони схожі

Овен

Знак зодіаку Овен і його природна стихія, на яку Овни схожі
Лава почуттів вирує в душі Овна

Знак зодіаку Овен подібний вулкану: він здатний вибухнути в будь-яку мить. Як і вулкан, Овен непередбачуваний і здатний вибухнути в будь-який момент … і коли Овни дратуються, то їх запальність нагадує величезні полум’яні сполохи і потужну силу, яку демонструє виверження вулкану. А розпечена вогняна лава, як і гнів Овна, може дуже боляче обпекти.

Телець

Стихія природи, на яку схожі люди знаку Телець - це землетрус
Не провокуйте землетрус стосунків з Тельцем

Стихія природи, на яку схожі люди знаку Телець – це землетрус: вони рідко вибухають, але, коли це трапляється, то може завдати певних збитків. Люди знаку зодіаку Телець, як правило, намагаються уникнути хаосу, деякий час вони можуть проявляти терплячість. Але, якщо загнати Тельця у глухий кут, вони почнуть діяти. І від їх рішень і дій може здригнутися земля, як під час землетрусу. І краще не доводити до такого стихійного лиха.

Близнюки

Повітряний знак Близнюків схожий на піщану бурю
Тільки-но ви помітили піщану бурю на обрії, а вона вже промайнула над вами, як і Близнюки

Повітряний знак Близнюків схожий на піщану бурю: вони неспокійні, і їх важко зловити. Цей знак зодіаку непередбачуваний, як піщана буря, яка промчить, що її не встигнеш помітити. І, як і піщана буря, Близнюки роблять все зі швидкістю 100 кілометрів на годину!

Рак

Знак зодіаку Рак і стихія природи, на яку вони схожі - приплив
Почуття Рака мають таку ж силу і глибину, як і морський приплив

Унікальний в своєму роді Рак подібний приливної хвилі: вони можуть бути раптовими і гнітючими. Життям Рака часто управляють напади сильних емоцій, які подібні до припливної хвилі, які то спалахують з неймовірною силою, то сходять нанівець. Як хвиля накочується на пісок і потім відходить назад у безодню океану. Раки намагаються зберігати холоднокровність, але коли вони виходять за межі своїх можливостей, вони можуть стати небезпечними.

Знаки зодіаку Лев, Діва, Терези і Скорпіон і стихія природи, на яку вони схожі

Лев

Лев і стихія природи, на яку вони схожі за своїм характером і енергетикою та деякими підходами до прийняття рішення і вчинкам
Енергетика Лева нестримна, як і лісова пожежа

Представник вогняної стихії – Лев, подібний лісовій пожежі: як тільки вони почнуть діяти, їх дуже важко зупинити. Лев – як дика пожежа, здатна поширюватися ще до того, як ви навіть зрозумієте, що відбувається. Лев може миттєво змінюватися в своїх емоціях неймовірної сили від 0 до 100, тому не варто їх провокуйте!

Діва

Схід снігової лавини – це природна стихія, яка характеризує Діву
Діва завжди приходить до кінцевої мети, яку ставить перед собою, як і схід лавини

Схід снігової лавини – це природна стихія, яка характеризує знак зодіаку Діва. Людей цього знаку практично не спинити, якщо вони щось вирішили. Діва має силу волі непереборної лавини, яка дозволяє їм витримувати безліч життєвих ударів, не втрачаючи при цьому духу. Діви просто невпинно продовжують йти до тих пір, поки в кінцевому підсумку не доб’ються перемоги в тому, що вони задумали.

Терези

Знаки зодіаку і стихія природи, на яку вони схожі за своїм характером і енергетикою та деякими підходами до прийняття рішення і вчинкам Терези
Терези можуть бути як спасінням від спеки, так і природним лихмо, що залило все водою

Знак Терезів схожий на сезон дощів: вони швидкі і непередбачувані. Ці люди дуже швидко димують і багато з них – непередбачувані. Тому оточуючим людям складно бути на 100% впевненими в тому, що Терези можуть робити далі. І з цієї причини вони безумовно будуть тропічним мусоном!

Скорпіон

Скорпіон і його природна стихія
Сила і загадковість грози притаманні знаку Скорпіон

Народжені під знаком Скорпіона подібні до грози: темної, загадкової і руйнівної. Скорпіон має темну і загадкову рису характеру і ті, хто народився під цим знаком зодіаку, мають дуже потужну енергію. У них глибока природа і інтригуюча аура, яка змушує інших захоплюватися ними. Скорпіони схожі на потужну грозу.

Знаки зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби і природна стихія, на яку вони схожі

Стрілець

Стрілець і торнадо: стрімкість, сила, енергія
Стрілець і торнадо: стрімкість, сила, енергія

Потужність, швидкість і енергія торнадо – це природна стихія Стрільця, тому що в них ці характеристики схожі. Через їх короткочасні, але потужні сплески енергії, Стрільці можуть стати смерчем. Коли вони починають рух, на них приємно дивитися, але з безпечної відстані. Тому не заважайте їм, інакше вони можуть бути небезпечними.

Козеріг

Хурделиця в почуттях може заморозити серце Козерога
Хурделиця в почуттях може заморозити серце Козерога

Козероги схожий на хурделицю: коли вони зляться, їм може бути дуже холодно, як і оточуючим людям. Козеріг – дуже гарна людина, спокійна і врівноважена. Але, якщо ви не сподобаєтесь йому або зрадите його довіру, його холод емоцій заморозить все навколо, як і його душу. Після такої хурделиці почуттів, навряд чи варто сподіватися на ожеледицю. Бійтеся сніговія Козерога!

Водолій

Знаки зодіаку і стихія природи, на яку вони схожі за своїм характером і енергетикою та деякими підходами до прийняття рішення і вчинкам
Загадковість Всесвіту притаманна людям знаку Водолій

Люди знаку зодіаку Водолій схожі на астероїд: вони в основному з іншої планети. Такі люди рідкісні і унікальні особистості – це і інтригує, але і небезпечно. Тому, якщо ви втрапите на їхньому шляху … щось може трапитися: чи ви доєднаєтеся до таємниці душі Водолія, або ж… згините навіки з його життя. Хто народжений під знаком Водолія, іноді можуть здаватися загадковими і чимось інтригуючими і незрозумілими. Тому природне стихійне явище Водолія – астероїдний потік.

Риби

Емоції Риби настільки великі, як і весняні повені
Емоції Риби настільки великі, як і весняні повені

Мрійливі ілюзорні Риби подібні повені: глибокі, але іноді можуть пригнічувати. Іноді Риби можуть бути настільки захоплені життям, що їм здається, що їх переповнюють емоції, які накривають їх повністю. Цим вони схожі на природну стихію – повені.

Знаки зодіаку по місяцях календарного року і по зодіаку

Ви не можете копіювати текст