ГоловнаАстрологіяЗнаки Зодіаку і Місяць: які справи успішні і на що звертати увагу

Місяць у знаку Зодіаку, успішні справи і на що впливає

В певні дні потрібно діяти, заважаючи на те, у якому знаку Зодіаку перебуває Місяць, тому що нічне світило має вплив на всі процеси на Землі. А знак Зодіаку вказує на вплив Всесвіту на ці події. Знання на що впливає Місяць у відповідному знаку Зодіаку, допоможе мати успішні справи.

Знаки Зодіаку Овен і Місяць: які справи успішні і на що звертати увагу

В такому розташуванні небесних світил сприяють кар’єрі і комерційній діяльності. Домашні справи потрібно робити спокійно, без метушні. Астрологи рекомендують приділяти увагу обличчю і голові.

Тілець і Місяць: які справи успішні і на що звертати увагу

В такі дні будуть успішними покупка одягу і предметів для домівки, відкриття депозитного рахунку в банку, відвідування салонів краси. Домашні справи потрібно робити спокійно, без метушні. Особлива увага для шиї і горла.

Близнюки і Місяць: які справи успішні і на що звертати увагу

Вплив легкокрилих Близнюків і Місяця роблять сприятливим час для навчання, покупки засобів зв’язку, книг, прикрас. Чудовий час для нових знайомств, для святкувань і прийомів гостей. Виконаний в цей період дизайн приміщення буде вишуканим і оригінальним. Увага приділяється плечам і рукам.

Знак Зодіаку Рак і Місяць: які справи успішні і на що звертати увагу

Вдалими будуть публічні виступи,З цінні придбання, косметичні процедури для волосся з метою його зміцнення, дієта для набору ваги. Особливу увагу потрібно приділяти шлунку і грудній клітині.

Лев і Місяць: які справи успішні і на що звертати увагу

У період перебування Місяця у знаку Лева будуть успішними придбання одягу, аксесуарів, домашніх тварин. Нічні світила сприятливо поставлять до прийомів, перемовин, весілля, відвідування салонів краси. Увага до спини і хребта.

Знак Зодіаку Діва і Місяць: які справи успішні і на що звертати увагу

Добре проводити генеральне прибирання, купувати парфумерію, прикраси, продукти. Увага приділяється животу, череву, травним органам і кишківнику.

Терези і Місяць: які справи успішні і на що звертати увагу

В цей період вдало робити: купувати одяг, парфумерію, прикраси і витвори мистецтва. Місяць у сузір’ї Терезів позитивно впливає на створення затишку і комфорту в домівці. Результативними будуть відвідування масажу, сауни і бані. Увага приділяється крижу і попереку.

Знак Зодіаку Стрілець і Місяць: які справи успішні і на що звертати увагу

Під егідою Стрільця вдалими будуть виступи на публіці, подорожі, початок дієти для схуднення, видалення зубів. Також успіх гарантовано, якщо давати або брати гроші в борг.

Скорпіон і Місяць: які справи успішні і на що звертати увагу

Вдалими будуть: купівля техніки, ліків, нерухомості. Також успішними будуть переїзд, влаштування на нову роботу, відвідування салонів краси, щоб зробити манікюр і педікюр. Увага статевим органам.

Водолій і Місяць: які справи успішні і на що звертати увагу

Під сприянням Місяця у знаку Водолія буде вдалими покупка авто, брати або давати гроші у борг, починати ремонт, ремонтувати одяг і побутові прилади. Увага гомілкам, щиколоткам і нервовій системі.

Знак Зодіаку Козеріг і Місяць: які справи успішні і на що звертати увагу

Вдалі дорогі покупки для роботи і сім’ї. Сприятливий час займатися дрібним ремонтом вдома, підшивати одяг, ремонтувати меблі і побутові прилади. Увага колінам.

Знак Зодіаку Риби і Місяць: які справи успішні і на що звертати увагу

Будуть успішними справи: брати чи давати кошти у борг, зміна іміджу, покупка парфумерії, прикрас, модних речей і взуття. Астрологи наполегливо радять уникати надмірностей! Увага для ступень.

Якщо пам’ятати ці прості правила, то можна значно покращити своє життя і побут близьких.

Ви не можете копіювати текст