ГоловнаАстрологіяЗнак зодіаку Овен: сумісність і стосунки Овна з представниками інших знаків Зодіаку

Знак зодіаку Овен: сумісність і стосунки Овна з представниками інших знаків Зодіаку

Знак Зодіаку Овен, зазвичай, не бачить відтінків, коли оцінює людей і події, укладає шлюб. Яка сумісність і стосунки Овна з представниками інших знаків Зодіаку, пояснили астрологи. Це допоможе краще розуміти людей цього знаку. В Овнів часто буває: ворог – друг, в нього є чорне, є біле, але практично відсутні відтінки. Тобто, щось може бути дуже погано, або дуже добре, але рідко буває нормально (середньо). Знаючи з ким Овен найбільше сумісний і навпаки – несумісний зовсім, буде простіше будувати відносини і спілкування, як в романтичній сфері життя, так і в діловій.

Знак зодіаку Овен: сумісність і стосунки Овна з представниками інших знаків ЗодіакуСумісність Овна з представниками Овна, Тельця і Близнюків

Овен – перший знак в зодіакальному колі. Як стосунки в Овна складаються з першою трійцею знаків.

Сумісність Овна з Овном

Ця пара буде як дріт під напругою, адже кожен з партнерів Овнів буде намагатися домінувати над іншим, бути лідером і ведучим. Це буде провокувати сварки і створить дуже «вибухову» атмосферу у відносинах. Як результат, пара Овен й Овен – поганий прогноз для шлюбних стосунків.

Стосунки Овна зі знаком Зодіаку Телець

На початку стосунків астрологи не виключає взаємне тяжіння людей цих знаків. Проте «земна» стихія Тельця, який рідко вчиняє імпульсивно, буде дратувати активного Овна, що спричинить непорозуміння. Взаємне тяжінні між Овном і Тельцем дуже скоро зникає, тому союз нетривалий і без перспектив на тривалі серйозні стосунки.

Овен – Близнюки

Астрологи вважають, що союз Овнів і Близнюків може стати неймовірно позитивним партнерством. Адже обидва знаки Зодіаку – активні, люблять пізнавати і відкривати щось нове і цікаві, невтомні і допитливі. Намагання Овна домінувати над партнером буде обмежено винахідливістю Близнюків. На думку астрологів, союз цих двох знаків Зодіаку буде тривати доти, доки Близнюки будуть готові маневрувати у вирі емоцій Овна. Такий союз може заспокоїти Близнюків і шлюб буде досить вдалим.

Відносини Овна з іншими представниками зодіакального колаСтосунки Овна з представниками знаків Зодіаку Рак, Лев і Діва

Як темпераментний Овен спілкується з цією трійцею знаків Зодіаку.

Пара Овен і Рак

Між представниками цих двох знаків існує потужний взаємний потяг. Проте виникає проблема, коли буремна пристрасть минає, мало що залишається від таких стосунків. Для Овна втрачає силу новизна відчуттів, він не відчуває задоволення від спілкування з Раком і тому вони починають сваритися.

Знак зодіаку Овен і його сумісність з Левом

Два дуже сильні знаки Зодіаку – Овен і Лев, співпадають за темпераментом. Щоб цей союз мав шанси на успіх, достатньо, щоб Лев не засмучував Овна, обмежуючи його прагнення до лідерства. У свою чергу Овни повинні вихваляти Лева. Тоді такий шлюб може бути тривалим, плідним і приємним для обох партнерів.

Пара Овен і Діва

Астрологи вважають, що союз цих двох знаків може бути тривалим, а може зруйнуватися майже одразу. І все залежить від самих знаків Зодіаку. Діва буде зачаровано хоробрістю і безстрашшям Овна. А Овен буде приємно вражений тактовністю, стриманістю і самоконтролем Діви. Що може негативно вплинути на стосунки: Діву може шокувати екстравагантність Овна. А Овен може занудьгувати, якщо Діва буде надто приземленою і завжди тільки практичною. Тому, якщо існує союз Овен і Діва, його тривалість залежить тільки від цих знаків Зодіаку.

 Овен: відносини з іншими представниками зодіакального колаЗнак зодіаку Овен: сумісність і стосунки Овна з представниками знаків Зодіаку: Терези, Скорпіон і Стрілець

Як темпераментний Овен може спілкуватися з цими трьома знаками Зодіаку.

Пара Овен – Терези

Астрологи вважають, що в ця пара не може мати тривалий зв’язок, тому що досить агресивний за характером Овен може не ужитися з поміркованими Терезами. Фізичний потяг між ними можливий лише тривалий час, а потім неприйняття багатьох рис характерів, не задовольнить обох партнерів, що і спричинить розставання.

Сумісність Овна і Скорпіона

Знак Зодіаку Овен і Скорпіон наділені потужною фізичною енергією, обидва рішучі і готові до дій. Люди цих знаків Зодіаку незалежні і не приймають ніякого контролю. Ймовірні розбіжності і боротьба за лідерство стануть справжнім складним іспитом для союзу Овна і Скорпіона.

Стосунки Овна і Стрільця

Астрологи вважають, що обидва знаки Зодіаку схильні до конфлікту. При цьому Оптимізм Овна може позитивно вплинути на зневіру Стрільця, яку він іноді відчуває. Взаєморозуміння створюють сприятливу ситуацію для міцного союзу Овнів і Стрільців.  Астрологи вважають, що між цими знаками може бути вдалий шлюб. Важливий момент: зв’язок Овна і Стрільця часто будується на фізичному задоволенні.

Відносини Овна і знаків ЗодіакуСумісність і стосунки Овна і знаків Зодіаку Козеріг, Водолій і Риби

Як знак Зодіаку Овен може спілкуватися з трьома знаками, які замикають зодіакальне коло.

Пара Овен і Козеріг

Астрологи вважають, що Овен і Козеріг можуть утворити цікаву пару, незважаючи на їх велику відмінність. Як відомо, Овен – експериментатор, а Козеріг – стриманий і приземлений. Однак люди-Овни своєю енергією можуть зруйнувати розрахунки Козерога, запропонувавши йому нові варіанти. Якщо так вийде, тоді, на думку астрологів, для цієї пари краще обрати шлюб, а не швидкоплинний роман.

Сумісність Овна і Водолія

Цікавий союз і щасливий шлюб може бути у харизматичних Овна і Водолія. Але не все так просто, адже Овен захоче домінувати, а Водолій не прийме лідерство Овна, якщо це не в його, Водолія, інтересах. Овен повинен навчитися бути тактовним, спілкуючись з цим емоційним знаком Зодіаку. Якщо буде знайдено порозуміння, це буде дуже вдалий шлюб.

Стосунки Овен і Риби

Овна вразить інтуїція і вміння бачити таємне представниками знаку Риб. Завдяки підтримці Овна, Риби матимуть змогу проявити себе. Астрологи вважають, що людям цих двох знаків Зодіаку разом буде весело і приємно. Якщо Овни і Риби зможуть підлаштуватися один до одного з урахуванням темпераменту кожного, їх шлюб буде приємним і щасливим.

Отже, астрологи розповіли, яка сумісність, що має знак Зодіаку Овен з іншими представниками зодіакального кола. Але вони зазначають, що це загальна інформація, яка створена з урахування загальних рис характеру. А в житті залежить від самої людини і її бажання створити щасливу сім’ю. Отже, щастя у ваших власних руках, а гороскоп сумісності лише допомагає звертати увагу на важливі речі.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!