ГоловнаАстрологіяЖіночі знаки Зодіаку, яким протипоказана робота

Астрологи складають різноманітні гороскопи на події, які відбуваються у житті людей під впливом планет і зірок. Гороскопи по знакам Зодіаку, їх характеристикам. Деякі астрологи вважають, що існують два жіночі знаки Зодіаку, яким протипоказана робота. Це зумовлено певними причинами, про які вони розповіли.

Близнюки

Жіночі знаки Зодіаку, яким протипоказана робота
Близнюки-жінки не дуже налаштувані працювати в офісі

Типові представниці знаку Близнюки не створені для монотонної і одноманітною роботи, типової для офісу. Вони швидко втомлюються і розчаровуються, зрозумівши, що строгий керівник не збирається відпускати їх завчасно додому, а колеги – доробляти за них «хвости».

Жінки-Близнюки вважають, що робота повинна надихати і приносити радість, тому, зіткнувшись з труднощами, вони пасують перед ними. Цей знак дуже легковажно ставиться до багатьох речей, у тому числі – до роботи. Близнюки можуть підвести свій колектив, забувши виконати важливу справу.

Часто Близнюки занадто бояться брати на себе відповідальність. Їм підходить тільки творча робота, яка не потребує рутини і стандартного графіка. В іншому випадку, співробітник жінка-Близнюки буде постійно дратувати начальство своєю легковажністю. А самі працівниці-Близнюки будуть нервувати і не знаходити собі місця через задушливу атмосферу одноманітної роботи в офісі.

Риби

Жіночі знаки Зодіаку, яким протипоказана робота
Риби не здатні прцювати, коли в них поганий настрій

Поведінка жінок-Риб на роботі напряму залежить від їх настрою. Якщо представниця цього знаку Зодіаку перебуває у гарному, то вона може звернути гори. Але варто Рибам піддатися паніці або відчути розчарування, як з них виходить не найкращий співробітник. Великим недоліком жінок-Риб при роботі у колективі є підвищена чутливість до всіляких факторів: спілкування з колегам и і керівником, пліток, обстановці на робочому місці.

Взагалі, знак Зодіаку – Риби, дуже емоційний. А тим паче – жінка-Риби, які схильні дуже перейматися будь-якими невдачами. Вони дуже важко відновлюють свій душевний стан, бояться нових невдач.

Часто жінки-Риби мріють про те, як було б добре залишитися вдома, щоб не відчувати стрес на роботі. Таким жінкам варто частіше відпочивати, що відновлювати свій емоційний і психологічний стан.

Цим знакам Зодіаку – Близнюкам і Рибам, буває непросто працювати в силу свого характеру

Ви не можете копіювати текст