ГоловнаАстрологіяСкільки потрібно часу для сну кожному знаку зодіаку

Скільки потрібно часу для сну кожному знаку зодіаку

Сон дуже важливий для повноцінного життя людини. При цьому кількість годин для сну залежить від організму. Але астрологи вважають, що час, відведений на сон, залежить і від дати народження та у кожного знаку зодіаку свій. Отже, скільки потрібно часу для сну кожному знаку зодіаку на думку астрологів

Скільки потрібно часу для сну Овну, Тільцю і Близнюкам

Можливо, дізнавшись скільки потрібно спати, представникам цих знаків зодіаку буде легше скорегувати свій розпорядок дня.

Овен

Скільки потрібно часу для сну кожному знаку Зодіаку
Овну потрібно спати 6,5 годин

Щоб відчувати себе бадьорими і відпочившим, дієвим Овнам не потрібно багато часу. Овен має надзвичайний талант, який береже його сили та енергію – він не переймається через дрібниці та швидко відновлюється.

Скільки потрібно спати знаку зодіаку Овен: 6,5 годин

Телець

Знак зодіаку Телець
Телець повинен спати 7 годин

Тельці – відомі гурмани, беруть силу та енергію з хорошої їжі, спорту та позитивних емоцій. Тому сон для них є лише додатковим фактором, який допомагає добре себе почувати. Якщо Телець почне спати довше, йому стане гірше. Люди знаку зодіаку Телець повинні жити за чітким розкладом, тоді вони будуть мати гарне самопочуття і квітучий вигляд.

Скільки потрібно спати: 7 годин

Близнюки

Близнюкам варто спати не менше 8 годин
Близнюки повинні відпочивати 8 годин

Близнюкам, як повітряному знаку, потрібно більше часу на відпочинок, ніж багатьом іншим знакам зодіаку. Тому астрологи радять Близнюкам лягати спати так рано, як це можливо. Близнюки завжди знаходяться в русі та витрачають величезну кількість енергії за день, їм, як і дітям, необхідно відводити для сну не менше восьми годин.

Скільки потрібно спати Близнюкам: 8 годин

Скільки потрібно часу для сну знаку зодіаку Рак, Лев і Діва

Деякі знаки зодіаку можуть легко заснути, а іншим доведеться попрацювати над цим.

Рак

Скільки потрібно часу для сну кожному знаку Зодіаку
Рак повинен спати принаймні 9 годин

Рак вважається найчутливішим знаком Зодіаку. Вони ледве можуть заснути  – весь час думають про те, що трапилася з ними і навіть іншими людьми за день. Також їх настрій і якість нічного відпочинку залежить від природних чинників: припливів океану і фаз Місяця. З таким розкладом представникам Раку краще спати не менше дев’яти годин (якщо є така можливість, звичайно).

Скільки потрібно спати знаку зодіаку Рак: 9 годин

Лев

Леву потрібно небагато часу, щоб виспатися
Леву для гарного настрою достатньо спати 6,5 годин

Для гарного настрою Левам на сон не потрібно багато часу, і той можна брати уривками. Тобто, якщо Лев не доспав вночі, то він запросто може передрімати вдень – це не позначиться не енергетиці цього сильного та харизматичного знаку зодіаку.

Скільки потрібно спати Леву: 6,5 годин

Діва

Скільки спати знаку зодіаку Діва?
Діва повинна спати не менше 7 годин

Знак зодіаку Діва так серйозно ставиться до свого часу, що йому (знаку) може бути шкода витрачати на сон багато годин. Проте астрологи попереджають Діву, що з таким навантаженням – робота і купа інших важливих для них справ, віднімають багато сил і енергії. Тому, за порадою астрологів,  Дівам  варто відпочивати вночі не менше семи годин. Інакше вдень вони будуть просто непродуктивні

Скільки потрібно спати Діві: 7 годин

Скільки потрібно часу для сну Терезам, Скорпіону і Стрільцю

Здоровий сон – запорука не лише гарного самопочуття, але й гарного вигляду. Адже сон впливає на стан нашої шкіри, настрій та інші складові успішної та здорової людини.

Терези

Терези сплять вночі 8 годин
Терези сплять вночі 8 годин

Венера впливає на любов Терезів до сну. Саме в нічний час Терези можуть розслабитися і забути всі неприємності дня. Так що для того, щоб бути врівноваженими, Терезам слід відпочивати близько восьми годин.

Скільки потрібно спати Терезам: 8 годин.

Скорпіон

 знак Зодіаку Скорпіон
Скорпіон повинен спати не менше 7 годин

Скорпіони відновлюють сили та збирають енергію під час сну. Тому їм вкрай важливо добре відпочивати. Для повноцінного відновлення сил, Скорпіон повинен відводити на якісний сон не менше семи годин на добу. Якщо ж Скорпіони будуть спати менше, то незабаром стануть не тільки втомленими, але й дратівливими.

Скільки потрібно спати знаку зодіаку Скорпіон: 7 годин.

Стрілець

Скільки потрібно часу для сну кожному знаку Зодіаку
Стрілець повинен відсипатися на вихідні не менше 9 годин

Представники знаку зодіаку Стрілець по типу скоріше «сови», ніж «жайворонки». Однак далеко не всі Стрільці мають роботу, яка дозволяє їм пізно лягати й вставати, коли заманеться. Стрільці, володіючи невгамовною енергією, займають себе важливими справами мало не до ранку, відводячи нічному відпочинку дуже мало часу. І що найцікавіше, вибитися з цього графіку у представників цього знаку зодіаку ніяк не виходить. Якщо так відбувається у вашому житті, то астрологи радять Стрільцю спати по дев’ять годин всі вихідні.

Скільки потрібно спати Стрільцю: 9 годин.

Скільки потрібно спати знаку зодіаку Козеріг, Водолій і Риби

Комусь для сну достатньо 6 годин, а комусь буде замало й 8-9. Головне, щоб сон приносив відпочинок – як фізичний, так й емоційний та психологічний.

Козеріг

Скільки потрібно часу для сну кожному знаку Зодіаку
Не менше 6 годин повинен спати Козеріг, бажано – більше

Козеріг, як самий приземлений знак зодіаку, впевнений, що кількість сну не вирішить його проблеми й не зробить життя кращим. Тому Козеріг не дасть собі слабинку повалятися у ліжку. Він буде відпочивати не більше шести годин на добу. При цьому астрологи вважають, що вісім і навіть дев’ять годин відпочинку могло б піти Козерогам на користь. Однак Козероги вперті і їх не переконати. Відпочивати вони будуть необхідний мінімум.

Скільки потрібно спати знаку зодіаку Козеріг: 6 годин.

Водолій

Водолію достатньо 7 годин для сну
Водолій сам регулює скільки спати, мінімум 7 годин

Знак зодіаку Водолій сам може встановлювати собі режим сну. Водолії, як ніхто інший, розуміють скільки часу їм потрібно для відновлення сил і енергії. Астрологи рекомендують Водоліям дотримуватися режиму і відводити на нічний відпочинок рівно сім годин. Цього достатньо для того, щоб бути здоровими та бадьорими.

Скільки потрібно спати Водолію: 7 годин.

Риби

 Риби повинні спати не менше 9 годин
Рибам потрібно добре відпочивати, спати 9 годин

Цей знак зодіаку певною мірою знаходиться у світі мрій та ілюзій. Для того, щоб «заземлитися», Рибам потрібно відводити достатньо часу на відпочинок. Якщо Риби будуть спати мало часу, то стануть занадто розсіяними та мрійливими. І це не найкращим чином позначиться на їхній кар’єрі та на житті загалом.

Скільки потрібно спати Рибам: 9 годин.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст