ГоловнаАстрологіяРиси характеру, які приховують знаки Зодіаку

Люди часто не хочуть демонструвати оточуючим певні речі, наприклад, думки чи судження про когось. Є певні риси характеру, які знаки зодіаку приховують, щоб убезпечити себе від стороннього впливу.

Риси характеру, які приховують знаки Зодіаку Овен, Тілець і Близнюки

Овен (21 березня – 19 квітня)

що приховує Овен
Про що не хоче розказувати Овен

Овен майстерно приховує від оточуючих свою емоційність. В його душі можуть вирувати гнів чи страждання, любов чи відчай, але Овен буде вдавати вигляд, що нічого не відбувається. Навіть незначні дрібниці можуть засмучувати цей знак Зодіаку, але ніхто про це не дізнається. Овен вважає, що стане вразливим, якщо буде проявляти свої емоції.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Телець і його страхи
Приховані страхи Тільця

Тільці занадто переймаються тим, щоб подобатися всім. Тільці не хочуть, щоб оточуючі люди знали, що вони не впевнені  собі. Тому часто вони мають зверхній вигляд. Але в глибині душі, вони хвилюються, що про них думають.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Риси характеру, які приховують Близнюки
Близнюкам потрібно бувати на самоті

Несподіваний факт – Близнюки люблять бути наодинці. Зі стороні вони завжди виглядають енерджайзерами та душею компанії, яким подобається рух та активність у всіх її проявах. Насправді, Близнюки відчувають комфорт і спокій, коли знаходяться самі.
Постійне спілкування та перебування у центрі уваги, дуже виснажує Близнюків. Щоб підзарядитись енергією, їм потрібно бувати наодинці.

Риси характеру, які приховують знаки Зодіаку Рак, Лев і Діва

Рак (21 червня – 22 липня)

Риси характеру, які приховують знаки Зодіаку
Раки не можуть розібратися у собі

Раки складають враження розсудливої та турботливої людини. Вони дають правильні поради оточуючим у різних життєвих ситуаціях. Насправді, Раки часто самі не знають що робити і куди йти по життю. Раки часто бувають розгублені, бо не розуміють свої бажання. Проявляючи турботу про інших, вони приховують невпевненість у собі.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Риси характеру, які приховують знаки Зодіаку
Лева пригнічують невдачі

Лев ретельно приховує від оточуючих невпевненість у собі. Він не може сприймати невдачу, вона вибиває його з сідла. Леви сміливі і являються лідерами та прикладом для наслідування для багатьох людей. Але коли в Лева трапляється невдача, він зневірюється у собі. Леви надзвичайно вимогливі до себе і близьких, тому вважають свою невдачу, зрадою людей, які їм довірилися.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

що приховує Діва
Діва у душі приховує жагу до справжнього кохання

Діва робить вигляд, що вона не вірить в кохання. Але насправді, у душі вона безнадійний романтик, який потребує щирої любові і знаходиться у пошуку свого єдиного і неповторного. На жаль, часто бажання Діви знаходяться у конфлікті з реальністю через надмірні вимоги до своєї другої половинки.

Риси характеру, які приховують знаки Зодіаку Терези, Скорпіон і Стрільці

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези і їх приховані ст рахи
Терези приховують, що не завжди знають, як вирішити свої проблеми і близких

Цей знак Зодіаку всі вважають оптимістом і тверезим голосом розуму. Насправді, часто Терези бувають розгублені як й інші люди. Вони намагаються допомагати іншим, приховуючи свої проблеми. Терези відчувають відповідальність за близьких, тому часто бувають у стресі через масу проблем оточуючих і своїх.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Риси характеру, які приховують знаки Зодіаку - Скорпіон
Скорпіон любить душевну компанію

Цей знак Зодіаку всі знають як холодний та відчужений. Але йому подобається душевна компанія однодумців, та він в цьому ніколи не зізнається. Він може стати просто одержимим кимось або чимось, з’ясовуючи найменші деталі про об’єкт своє уваги. Це може стати навіть залежністю. Скорпіони не бажають, щоб оточуючі знали, що вони можуть відчувати прихильність.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Риси характеру, які приховує Стрілець
Стрілець приховує невпевненість в собі

Стрільці люблять бути вільними та незалежними. Вони ніколи не покажуть, що можуть бути вразливими.  Стрілець не хоче, щоб оточуючі люди знали, що його жорсткість – лише маска, що він приховує не такий вже надзвичайно високий інтелект. Стрілець бореться з невпевненістю у собі, але ніколи цього не покаже.

Риси характеру, які приховують знаки Зодіаку Козеріг, Водолій і Риби

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Риси характеру, які приховує Козеріг
Козерогам потрібно навчитися розуміти себе

Козероги створюють враження у оточуючих, що вони стабільні, впевнені в собі і відверті. Але часто Козеріг буває розгублений, не може впорядкувати свої думки, тому неможливо зрозуміти про що він думає. Козеріг агітує за «простий спосіб життя», але сам його не притримується. Козеріг не допустить, щоб оточуючі дізнались, що він не може порозумітися сам з собою.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

що приховує знак зодіаку Водолій
Водолій приховує любов до усамітнення

Водолії не відкриють оточуючим, що вони насправді дуже закрита та сором’язлива особа. Він вміє товаришувати з людьми, проявляє чудові соціальні навички, може легко розважати оточення і знаходитися у центрі уваги. Але у глибині душі, Водолії не люблять публічну популярність, а віддають перевагу усамітненню.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Що приховують Риби
Риби бояться самотності

Найбільший страх Риб, який вони ретельно приховують – залишитися на самоті. Їх переслідує побоювання, що близька людина їх зрадить і піде з їх життя. Тому всі дії провокують оточуючих вчиняти так, щоб підтвердити Рибам, що вони не самотні. Як тільки вони отримують менше уваги, ніж завжди, Риби можуть почати панікувати.

Ви не можете копіювати текст