ГоловнаАстрологіяРиби та Овен: сумісність в коханні, роботі, дружбі, сім'ї - про це...

Риби та Овен: сумісність в коханні, роботі, дружбі, сім’ї – про це розповідає гороскоп сумісності

Знаки зодіаку Риби та Овен — діаметрально протилежні знаки: у них різні світогляди, характери та життєві цінності. Тому буде цікаво дізнатися про сумісність Риб і Овна в коханні, роботі, дружбі, в діловій сфері, яке в них сімейне життя, про що розповідає гороскоп, сумісності  знаків зодіаку Риби і Овен.

Риби та Овен: особливостей характеру цих знаків зодіакуРиби та Овен: сумісність і особливості характеру цих знаків зодіаку

Люди знаку зодіаку Риб і Овна належать до стихії води і вогню відповідно. В астрології ці знаки зодіаку вважаються протилежними, однак вони можуть вдало доповнювати один одного тим, чим відрізняються.

Риби мають суперечливу натуру і постійно впадають в сумніви. Не дивно, що на їх символі зображено дві рибки, які пливуть у різні боки. Вони дуже чутливі і глибокі: як їхня стихія, кілька разів на день змінюють настрій, залежно від подій. Якщо Риби подолають сумніви, цей знак зодіаку може як впасти на дно, так і вибратися на поверхню з глибоких океанських глибин. З Овном все інакше: для нього є лише одна дорога – вперед, попри все. Він оптиміст, впевнений у собі.

Риби емоційно вразливі і нестійкі. Вони часто не можуть приймати рішення, кидаючись із крайнощів у крайнощі. Така незахищеність і зумовлює те, що Риби, в якості партнера, будуть шукати сильнішу і проникливішу людину, за спиною якої вони зможуть сховатися. Цілеспрямований, активний Овен ідеально підходить для цієї ролі. У партнерстві з ним водний знак може розслабитися, а натомість відплатить своїм теплим ставленням, відданістю та турботою. Для вогняного знаку зодіаку, який прагне всюди бути першим, найкращим і впливовим, це вигідний обмін. Риби — творча людина, має багато творчих ідей, ось тільки реалізувати їх самостійно вони не можуть. Овен стане тим, хто допоможе партнеру реалізувати себе як особистість і досягти успіху в житті.

Гороскоп сумісності знаків зодіаку Риби та ОвенГороскоп сумісності знаків зодіаку Риби та Овен

Юпітер наділяє знак зодіаку Риб бажанням отримувати нові знання, філософським складом розуму, а також неймовірною удачливістю в житті. Нептун, який також впливає на Риби, відкриває перед ними нескінченний світ мрій і фантазій. Проте під його впливом представник Риб часто поринає в ілюзії і в мрії, а потім падає, розчарувавшись у власних вигадках.

У знаку зодіаку Овен покровитель войовничий Марс. Він дарує своїм підопічним величезний заряд енергії, агресивність, що допомагає їм досягати будь-яких цілей, і пристрасть, з якою вони втілюють у життя свої бажання.

Сумісність Риб та Овна сприятлива, якщо вони не будуть концентруватися на своїй несхожості, а вся увага зосередиться на тому, що принесе це партнерство кожному з них.

Гороскоп сумісності Риб з Овном обіцяє їм складні, але цікаві та пікантні стосунки. Риби – мінливий знак, мінливий зв’язок зі стихією води дозволяє їм швидко пристосовуватися до будь-яких життєвих обставин та знаходити підхід до непростих партнерів. Ці якості дуже корисні у відносинах з Овнами, які рідко йдуть на компроміси та твердо стоять на своєму. Знак зодіаку Овен відноситься до кардинальних представників гороскопу, що означає його ініціативність та постійний рух від однієї мети до іншої. За один раз він може мати кілька орієнтирів, але не дійти навіть до середини, тому що його особистий простір сповнений хаосу, що ускладнює обраний шлях. Риби, як спокійніший партнер, допоможуть Овну частіше зупинятися і більше думати про те, чого саме він хоче досягти і як це краще зробити.

Знак зодіаку Риби та Овен, сумісність в діловій сферіЗнак зодіаку Риби та Овен, сумісність в діловій сфері

Сумісність Риб та Овна на роботі низька. Їхні життєві ритми кардинально відрізняються: Риби діють повільно і плавно, знак зодіаку Овен – імпульсивний. Перші люблять усе ретельно обмірковувати, іноді поринаючи у світ своїх фантазій. Другий мчить стрімголов: то робить, то думає, у зв’язку з чим часто помиляється. Також знак води не надто любить відповідальність, тому часто скидатиме її на партнера. З іншого боку, Риби створюють хороші ідеї, а його партнер втілює їх у життя.

Дружба з ОвномЯк дружить знак зодіаку Риби і Овен

Сумісність Риб і Овна в дружбі також неоднозначна. Водний знак схильний до спілкування з більш спокійними та стійкими у своїх проявах людьми, намагаючись знайти душевну рівновагу. Вибуховий та імпульсивний характер Овна своєю хаотичною активністю швидко втомлює партнера. З іншого боку, Риби отримують потужну підтримку зі сторони впевненого у собі друга, який стимулює їх до нових звершень. Їм буде цікаво проводити час разом, адже кожен із них зможе дізнатися щось нове від друга.

Знак зодіаку Риби та Овен сумісність в коханніЗнак зодіаку Риби та Овен сумісність в коханні

Сумісність Риб та Овна в коханні може бути дуже високою та сприятливою. Ініціатором початку відносин, найімовірніше, стане темпераментний Овен. Він діє за принципом «бачу мету — йду до неї», Риби більш сором’язливі, що заважає їм першими вступити в контакт з людиною, що сподобалася. Знак вогню дуже емоційний, навіть у любовних відносинах він живе високими енергіями і того ж чекає від обранця. Але його партнер зовні стриманий, що змушує Овна засумніватися у щирості почуттів останнього. Адже за логікою вогняного знаку: байдужий партнер не може бути пристрасним. Риби компенсують цю невідповідність своєю м’якістю, ніжністю, дбайливим ставленням до коханого. Їм лестить увага такого сильного та владного партнера,

Знак зодіаку Овен, не замислюючись, виявляє свою владну натуру: він самовпевнений і бажає повного підпорядкування коханої людини. Риби із задоволенням зроблять це, поклавши на нього відповідальність за двох, зітхнувши з полегшенням.

Сумісність Риб та Овна у відносинах позитивно впливає на розвиток обох: перші знаходять впевненість у власних силах та успішніше реалізують свої ідеї. Другий бачить в обранці невичерпне джерело натхнення, що надає йому ще більше енергії для руху вперед. У моменти, коли Овен знесилений, дбайливі Риби надають йому моральну підтримку. Вогняний знак вносить у відносини рух, а представник водної стихії забезпечує їх союз теплом та затишком.

Сексуальна сумісність знаків зодіаку Риби та ОвенСексуальна сумісність знаків зодіаку Риби та Овен

Сумісність Риб та Овна у ліжку знаходиться на високому рівні. Обидва люблять секс, але ставляться до нього по-різному, що робить їхню спільну картину повнішою і різноманітнішою. Риби – натура чутлива, вони люблять романтику, довгі прелюдії і прагнуть емоційної близькості з партнером.

Овен готовий до багатогодинних сексуальних марафонів у будь-який час дня та ночі. Для цього в нього достатньо енергії та бажання. Риби схильні до фантазій та любовних експериментів, які завжди з радістю підтримає ненаситний партнер. Лідером в інтимному, як і в повсякденному житті, буде, звичайно, Овен. Але Риби не проти і радо віддаються йому і душею, і тілом.

сумісність в сімейному життіЗнак зодіаку Риби та знаку зодіаку Овен: сумісність в сімейному житті

Сумісність знаку Риб і Овна в шлюбі буде гарною, але за умови, що в цих знаків зодіаку дійсно щирі почуття одне до одного і вони готові прийняти партнера таким, яким він є. Жодні інші обставини не змусять їх бути разом. Риби ідеалісти, мріють про велику, дружну сім’ю, де всі щасливі і не знають труднощів. Це станеться, адже мужні Овни обов’язково захистять ваших близьких та вашу домівку від будь-яких бід. Вдячні Риби підуть на будь-які поступки та підуть за лідером-Овном. Їхні енергії нерівні: ідеально, якщо в їхній парі Овен — чоловік, а Риби — жінка. Хоча альтернатива має право на існування.

Після одруження Риби з полегшенням скидають відповідальність на плечі партнера і він із задоволенням їх приймає. Сумісність Риб і Овна в сімейному житті різко зросте, якщо в них будуть спільні інтереси, досягнення яких ще більше зблизить подружжя. Причиною можливих конфліктів, швидше за все, стануть ревнощі Овна, адже він — відмінний власник, а його друга половинка — доволі товариська людина. Олії в цей вогонь підливає і спокійніший темперамент Риб: Овен хоче пристрасті, яскравих емоцій, на які партнер не здатний. З іншого боку, ці ревнощі працюють їм на руку. Вона лестить Рибам і тому викликає ще більшу довіру до своєї потреби, а Овен більш уважний до коханої людини.

Гороскоп сумісності для зодіаку зодіаку Риби та Овен допоможе краще розуміти їм одне одному.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст