ГоловнаАстрологіяРиби і Лев: сумісність в різних сферах життя своєрідно впливає на знак...

Риби і Лев: сумісність в різних сферах життя своєрідно впливає на знак зодіаку Риб і Лева

Астрологи вважають, що знаки зодіаку Риби і Лев створюють складний, але цікавий союз. Гороскоп сумісності розповів про сумісність знаку Риби і Лев в коханні і сексі, в роботі і дружбі, в сімейних стосунках. Риби і Лев, сумісність яких складна, все ж таки можуть мати цікаве спілкування одне з одним в різних сферах життя.

Знаки зодіаку Риби і Лев: що в них спільного, а що відрізняється?Знаки зодіаку Риби і Лев: що в них спільного, а що відрізняється?

Знак зодіаку Риби належать до водної стихії, мають глибокий внутрішній світ, вони мінливі і потребують підтримку. Емоційна сфера знаку Риб дуже розвинена – вони сильні емпати, тому вони здатні бачити справжні мотиви людей, тонко реагуючи на будь-які зміни їх настрою чи поведінки. Суперечливі за характером, Риби і Лев, потребують стабільності, але навряд чи домагаються цього, оскільки власні фантазії та багата уява часто грають з ними злий жарт. У них багато творчих ідей, які вони не можуть реалізувати через свої сумніви та невпевненість. Лев, який належить до вогняної стихії, різко відрізняється цьому плані: він, як справжній король, самовпевнений і свято переконаний у своїй перевазі над іншими. Він надзвичайно сильний, сміливий і великодушний.

Обидва знаки зодіаку прагнуть налагодити зв’язки, але з різною метою: знак Риб хоче мати справжніх друзів, вірних товаришів, щоб почуватися з ними захищеними. Лев потребує оточення, щоб відчувати власну значущість та велич. Риби керуються духовними цінностями: добром, чесністю, справедливістю. Лев захоплений матеріальною стороною життя, любить комфорт та розкіш.

Об’єднавшись, знаки зодіаку Риби і Лев, задовольняють головні потреби одне одного.

Рибам потрібен сильніший і вольовий партнер, на плечі якого вони з радістю перекладуть відповідальність. Вогненний знак чудово підходить на роль відважного захисника: сильного, незалежного та великодушного. Величний Лев хоче скрізь бути головним: панувати і командувати, отримуючи захоплені погляди, вигуки та оплески.

Гороскоп сумісності Риб і ЛеваГороскоп сумісності Риб і Лева

Сумісність Риб і Лева буде гарною, якщо вони навчаться зберігати стабільний баланс у відносинах. В іншому випадку занадто багато води погасить будь-яку пожежу, а сильний жар вогню може повністю випарувати всю цілющу вологу. Так само Риби бентежать партнера, позбавляючи його мотивації, а Лев своїм натиском здатний довести знак води до виснаженого стану.

Партнери повинні розуміти та приймати особливості один одного та бути більш терпимими.

Вогненний знак – Лев, постійний, його партнер – Риби, мінливий. Перший перебуває у постійному пошуку ідей, другий успішно ці ідеї створює. У цьому аспекті вони мають взаємовигідний вплив: у Лева достатньо енергії та амбіцій, щоб допомогти менш впевненим у собі Рибам перетворити їхні фантастичні проекти на реальність.

Гороскоп сумісності Риб і Лева вважає, що успіх залежить від їх натальних карт. Знак води хоче думати і дбати про кохану людину і чекає взаємності у відповідь. Але, якщо партнер Риб занадто зайнятий своїм его і нічого не дає натомість, то вразливі та чутливі Риби просто попливуть в інший напрямок. Рибами управляють Нептун і Юпітер, Левом управляє Сонце. Нептун дарує творчість, уяву, фантазію, Юпітер – удачу та філософію, а Сонце у все це вдихає світло, життя та силу. Таким чином, плідна взаємодія планет-лідерів цих знаків зодіаку дає їм додаткові шанси побудувати міцний союз, в якому Риби і Лев доповнюють один одного. Підопічний Сонця вчиться цікавитися не лише своєю персоною, а й думати про інших.

сумісність в діловій сферіРиби і Лев: сумісність в діловій сфері

Сумісність Риб і Лева в роботі може бути плідною: володіючи різними здібностями та застосовуючи їх на практиці, партнери досягнуть хороших результатів. Риби – натури творчі та виконавчі, вони подають масу цікавих пропозицій. А Лев, у свою чергу, володіючи організаторськими та управлінськими талантами, зможе спрямувати їхню спільну діяльність у потрібний напрямок. Іноді водяний знак впадає у прострацію, світ своїх фантазій, але владний партнер знає, як повернути його на землю. Головне, щоб тиск з боку Лева не був надмірним, адже Риб легше зацікавити результатом, ніж змусити щось зробити.

Сумісність Риб і Лева в коханніСумісність Риб і Лева в коханні

Гороскоп сумісності вважає, що сумісність Риб і Лева в коханні більш райдужна: вони створять цікавий союз, заснований на взаємному доповненні характерів із якостями, яких бракує партнеру. Перші приваблюють партнера своєю міфічною загадковістю та розвиненою духовністю, а другі -підкорюють усіх королівською харизмою та зовнішнім блиском. Спочатку Риби поводяться сором’язливо і стримано: довго придивляються до нового обранця, намагаючись зрозуміти, чи варто їм довіряти. Ініціатором знайомства, швидше за все, стане Лев, і він зробить все можливе, щоб справити на Риб незабутнє враження, показавши їм свою шикарну гриву в профіль та анфас.

Мрійливий представник Нептуна повірить сильному та вольовому Леву і навіть припише йому ще більше позитивних якостей, яких може і не бути насправді. Марнославному Леву приємно отримувати захоплення, він не приховує свого бажання бути головним у їхній парі. І Риби, швидше за все, погодяться на такий розподіл ролей, одержуючи натомість заступництво та підтримку такої сильної особистості. Таким чином, сумісність Риб і Лева в коханні для них є задовільною: кожен отримує саме те, що найбільше хотів.

Знаки зодіаку Риби і Лев – сумісність в сексуальній сферіЗнаки зодіаку Риби і Лев – сумісність в сексуальній сфері

Сумісність Риб і Лева в ліжку далека від ідеальної. При найближчому розгляді стає зрозуміло, що кожен із закоханих хоче більше отримувати, ніж віддавати. Відбувається це з тієї причини, що в сексі ними рухають різні потреби, які залишаються незадоволеними, через що кожен із них відчуває сексуальний голод.

Знак зодіаку Риби, будучи емоційною натурою, прагнуть духовного союзу з Левом, підкреслюючи чуттєву сторону статевого акту.

Вогняний знак підпорядковується інстинктам: його інтимна сфера — це пристрасні стосунки, в яких завжди займає лідируючу позицію. Щоб дійти спільного знаменника, їм потрібно більше говорити про свої бажання, стримувати своє его і частіше підлаштовуватися під кохану людину.

 сумісність в сімейному життіРиби і Лев: сумісність в сімейному житті

Сумісність Риб і Лева в шлюбі набагато нижча за ту, що існує на етапі романтичних відносин. Спільне життя розкриває партнерів по-новому. Саме незавидне становище дістанеться Леву. Риби – знак мінливий і зможуть пристосуватися до будь-яких умов. Але гордому та владному представнику Сонця складно зламати себе, піти на поступки та впоратися зі своїм невдоволенням, бо він звик до того, що йому завжди має бути комфортно – і душевно, і фізично. Через ревнощі він захищатиме кохану людину від широкого кола спілкування, а сам при цьому й не подумає обмежувати свою свободу. Адже оточуючі люди для вогняного знаку являються джерелом підвищеної самооцінки та гордості. Якщо Риби гнучкі, то тертя з цього приводу не буде.

Мудрі Риби виявляють хитрість у сімейних відносинах: їм теж потрібна свобода, інакше вони не зможуть мислити творчо. І щоб не створювати конфліктів з вимогливим чоловіком, водяний знак часто робить вигляд, що погоджується, але діє по-своєму. Така тактика, поза сумнівом, викличе бурхливу реакцію з боку партнера і може перерости у справжній конфлікт.

Сумісність Риб і Лева в сімейному житті неоднозначна і залежить від їх особистих гороскопів: становища основних планет та його аспектів.

Не виключено, що знак води відмовиться від особистих амбіцій і присвятить себе сім’ї, або Лев погодиться надати другій половинці більше прав та особистого простору.

дружба Дружба знаку Риб і знаку зодіаку Лева

Гороскоп сумісності попереджає: хороша сумісність Риб з Левом у дружбі малоймовірна, тому що їхні темпераменти надто відрізняються один від одного. Як правило, у них різні кола спілкування, цілі та інтереси. Філософськи налаштованим Рибам променистий Лев здасться надто заклопотаним собою та своїм престижем, метушливим та неспокійним. Його життя надто активне, а водний знак любить спокій. Та й з боку Лева не буде належної уваги: ​​такий друг у його очах створить враження похмурого зануди.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами