ГоловнаАстрологіяРак, народжений 18 липня, цікаві факти про характер

Рак, народжений 18 липня, цікаві факти про характер

18 липня народжуються люди сонячного знаку зодіаку Рак. Гороскоп цього дня народження розповідає цікаві факти про Рака, про особливості його характеру, уподобання в особистому житі. Також гороскоп називає щасливі дні, числа та кольори для знаку Рак, який народжений 18 липня

Цікаві факти про характер Рака, народженого 18 липня

Люди, народжені саме 18 липня, вважаються повними енергії та досить незалежними, з огляду на притаманну Ракам схильність до примхливості.

У цей конкретний день астрологічна планета Марс стає управителем дня. Саме завдяки Марсу, Рак, народжений 18 липня, чудово концентруєтеся і сповнений рішучості.  Для людей, народжених цього дня, важливі свобода мислення, справедливість і вірність, тому що їх емоції сильні та глибокі, але крихкі.

Характер Рака, народженого цього дня – доброзичливий, тактовний і готовий до співпраці.

Він зазвичай має оптимістичний сучасний погляд на речі. Практичний і неупереджений у своєму підході цей Рак також, природно, дуже справедливий і співчуває почуттям інших.

Люди, які народилися 18 липня, дуже інтуїтивні та схильні робити, думати і говорити щось інстинктивно, довіряючи своїм екстрасенсорним почуттям.

Сильні і слабкі сторони особистості Рака, народженого 18 липня

Ваші головні сильні сторони характеру

 • товариськість;
 • чесність;
 • такт;
 • надійність;
 • лояльність.

Додаткові таланти – це здатність Рака зосереджуватися, коли це важливо, а також підвищений ступінь практичності та творчості.

Слабкі сторони Рака, народженого цього дня, часто пов’язані зі схильністю приховувати свої справжні почуття. Ця негативна риса супроводжується іншою потенційно слабкою характеристикою: Рак, народжений 18 липня, швидко починає нудьгувати. Також він вразливий через свій мінливий настрій.

Кохання та особисте життя Рака, народженого 18 липня

Людина, народжена 18 липня, зазвичай привітна, любляча і щедра, з великою чарівністю та гарним почуттям гумору. Ви схильні до ідеалістичного мрійливого ставлення до кохання та романтики.

Рак, народжений 18 липня, по-справжньому щасливий і успішний, коли в його особистому житті все йде добре.

Якщо романтичні стосунки не виправдають високі очікування цього Рака, він може легко образитись розчаруватися в цих відносинах.

Гороскоп вважає, що люди цього дня народження, воліють і віддавати, і так само отримувати назад – почуття, підтримку та емоції від спорідненої душі. В таких відносинах Рак, народжений 18 липня, прагнутимете бути якомога дбайливішим і вдумливішим. Партнер повинен розділяти думку Рака про те, що ідеальне партнерство є ідеальним поєднанням розуму, тіла і душі, і розглядати секс як щось більше, ніж просто фізичний акт. Цікаві факти про інтимне життя цього Рака: інтуїція та імпульси підсилюють пристрасні сексуальні відносини в парі.

Гороскоп сумісності Рака, народженого 18 липня

Поради астрологів допоможуть визначитися з найкращою парою для вас серед представників зодіакального кола. А також зрозуміти, з ким стосунки майже неможливі.

Найкраща сумісність Рака цього дня народження з людьми, народженими під знаком зодіаку Риби. Це партнерство може бути щасливим, ідеальним та задовольнятиме потреби обох закоханих  протягом всього життя.

Погана сумісність з людьми, народженими під знаком зодіаку Телець. Гороскоп сумісності вважає, що ці стосунки будуть упертими, зарозумілими та владними.

Рак, народжений 18 липня – карти Таро цього дня народження, щасливі дні та числа

18 липня день Народження Рака

Карти Таро

Карта Таро старшого Аркану на день народження

 • Місяць. Ця карта символізує ризики, непорозуміння, хаос і плутанину.

Карти Молодших Арканів

 • Четвірка Кубків та Лицар Жезлів.

Щасливі дні

Понеділок

 • це день Місяця, який означає вашу реакцію на життєві ситуації та те, як ваші емоції впливають на ваші навички прийняття рішень.

Вівторок

 • це день планети Марс, що символізує пристрасть, силу, необачність та суперництво.

Рак, народжений 18 липня, його щасливі числа

Число 9

 • це число представляє свободу, широке бачення, співчуття, вірність, загальний захист.

Число 7

 • це число означає мудрість, інтелект, амбіції, впевненість і терпіння.

Щасливі кольори для Рака, народженого цього дня

Червоний

 • цей колір означає інтенсивність, хвилювання, яскравість, пристрасть та високу енергію.

Білий

 • це заспокійливий колір, що втілює простоту, нові починання, чистоту та досконалість.

Гороскоп Рака, народженого

7 липня

9 липня

10 липня

11 липня

12 липня

13 липня

14 липня

15 липня

16 липня

17 липня

19 липня

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст