ГоловнаАстрологіяРак має оригінальну астрологічну характеристику

Представник зодіакального кола – Рак, отримав оригінальну і цікаву характеристику від астрологів. У дотепній формі показані риси характеру цього знаку, його відношення до життя і до людей

  1. Представники Раку надто зайняті, люблячи тих, хто любить їх. Тому у них просто немає часу ненавидіти тих, хто ненавидить їх.
  2. Якщо людина нічого не спромоглася у житті, вона може не витрачати сили на критику Рака. Бо Раку, такі слова до … раків.
  3. Якщо перед Вами поставлять вибір: 1 мільйон доларів чи Рак. Не вагайтесь – тільки Рак. Бо мільйон доларів все одно ніхто не дасть, а Рак буде Вас любити і пестити.
  4. Іноді Рак стає мізантропом і ненавидить всіх. Тому в такий момент краще відійти.
  5. У людей, народжених під сузір’ям Рака – відмінна пам’ять. Якщо вони кажуть «Не пам’ятаю», це означає, що вони не бажають говорити про це.
  6. Рак – самий сімейний знак Зодіаку. Він вкладає душу і серце у свою родину. Здається, що сімейне життя придумали саме Раки!
  7. Шлюб проіснує стільки, скільки цього хоче Рак. Скільки вони зможуть насолоджуватися сімейним життям, витерпіти нарікання, якщо такі будуть, стільки і проіснує ця родина.
  8. Астрологи вважають, що однією з головних проблем Рака – їх сильна прихильність до людей.
  9. Рак – індикатор емоцій. Якщо вони щасливі, то вони не припиняють розмов. Якщо Рак сумує, він не спустить ані пари з вуст.
  10. Коли у Рака уривається терпець, от тоді і настає справжній триндець!

Ви не можете копіювати текст