ГоловнаАстрологіяРак, Близнюки і Терези мають капосні риси характеру

Рак, Близнюки і Терези мають капосні риси характеру

Астрологи вважають найнепередбачуванішими знаками Зодіаку тих, хто має капосний характер. Адже важко вгадати по їх поведінці, яку капость вони вчинять наступної миті. Такі риси характеру мають не всі люди, а тільки ті, які народилися під знаком Раків, Близнюків і Терезів. Тому потрібно добре вивчити ці знаки, що краще розуміти їх поведінку.

Рак

Капосні риси характеру можуть проявляти Раки. Оскільки цей знак Зодіаку дуже замкнутий, важко вгадати його думки і передбачати вчинки. Саме тому астрологи радять бути дуже пильними  з Раком і стежити за своїми словами. Адже кожне образливе слово, Раки можуть потім використати. А образити Рака дуже легко.

Близнюки

Подвійність натури Близнюків прямо впливає на їх настрій. Тому не варто радіти, якщо Ви побачите цей знак Зодіаку у доброму гуморі – через хвилину їх настрій може змінитися на кардинально протилежний. А головне, що причини таких різких перепадів настрою ніхто не знає, навіть самі Близнюки. Відомо тільки одне, що коли вони у такому стані, краще не наражатися, адже у поведінці вони не прогнозовані.

Терези

Тримати баланс у всьому завжди намагаються Терези. Як наслідок, часто вони починаються кидатися із крайнощів у інші крайнощі, бо не можуть зробити остаточний вибір. Знаходячись із співрозмовником, Терезам легше прийняти рішення. Але є ризик відчути на собі всю злість Терезів, якщо це рішення буде помилковим.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст