Астрологи вважають найнепередбачуванішими знаками Зодіаку тих, хто має капосний характер. Адже важко вгадати по їх поведінці, яку капость вони вчинять наступної миті. Такі риси характеру мають не всі люди, а тільки ті, які народилися під знаком Раків, Близнюків і Терезів. Тому потрібно добре вивчити ці знаки, що краще розуміти їх поведінку.

Рак

Капосні риси характеру можуть проявляти Раки. Оскільки цей знак Зодіаку дуже замкнутий, важко вгадати його думки і передбачати вчинки. Саме тому астрологи радять бути дуже пильними  з Раком і стежити за своїми словами. Адже кожне образливе слово, Раки можуть потім використати. А образити Рака дуже легко.

Близнюки

Подвійність натури Близнюків прямо впливає на їх настрій. Тому не варто радіти, якщо Ви побачите цей знак Зодіаку у доброму гуморі – через хвилину їх настрій може змінитися на кардинально протилежний. А головне, що причини таких різких перепадів настрою ніхто не знає, навіть самі Близнюки. Відомо тільки одне, що коли вони у такому стані, краще не наражатися, адже у поведінці вони не прогнозовані.

Терези

Тримати баланс у всьому завжди намагаються Терези. Як наслідок, часто вони починаються кидатися із крайнощів у інші крайнощі, бо не можуть зробити остаточний вибір. Знаходячись із співрозмовником, Терезам легше прийняти рішення. Але є ризик відчути на собі всю злість Терезів, якщо це рішення буде помилковим.